X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr jaki materac wybrać? proszę pilnie o pomoc!
Odpowiedz

jaki materac wybrać? proszę pilnie o pomoc!

Oceń ten wątek:
  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 7 października 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie poważnie zastanawiam się nad kokos-pianka, kokos-pianka-kokos albo właśnie nad lateksowym. Ceny lateksowe są pokaźne, ale znalazłam go za 249zł (tutaj - http://mamokupmi.pl/materace/308-materac-lateksowy-comfortbaby-120x60.html?search_query=materac&results=137 ) i myślę, że lepiej wydać więcej kasy na porządny materac, a zaoszczędzić troszkę na łóżeczku :)

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • Lasia Niesia Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 30 października 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moja położna w szkole rodzenia poleca samą piankę - teraz czytając Wasze wypowiedzi myślę, że pewnie m. in. dla tej główki, żeby się nie spłaszczała, bo nie wiem, czy dotykałyście wszystkie już tych gryczanych czy kokosowych i są dość twarde. A że położna poduszkę odradza na początku to taki twardy mógłby być dla główki za twardy? Jeszcze nie kupiłam, ale muszę w ciągu 2 tyg kupić, bo już 1,5 m-ca zostało ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 23:02

    f2w3j6yxwwmit5mp.png
  • Hikaru Autorytet
    Postów: 271 184

    Wysłany: 1 listopada 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla takiego maleństwa lepiej żeby był twardy. My wybraliśmy pianka gryka kokos

    5d5226c818.png

    <3 Leon <3 05.02.2016 4730g/62cm <3
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 2 listopada 2015, 02:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wybraliśmy pianka, lateks, kokos. Z gryki zrezygnowałam że względu na doniesienia o robakach... Słyszała wiele dobrych opinii o lateksie. Kupiliśmy droższy uznając że skoro mały spędzić ma troszkę dłuższy czas na nim to warto zainwestować. W sumie zapłaciliśmy za materac więcej jak za łóżeczko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2015, 02:10

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 2 listopada 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupiliśmy kokos-lateks Hevea "Krzyś" :)

    aneczka1983, KlaudiaRbn lubią tę wiadomość

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja89 wrote:
    My kupiliśmy kokos-lateks Hevea "Krzyś" :)

    Podobno niezły

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka1983 wrote:
    Podobno niezły
    Podobno :) Okaże się w praktyce. Jednak na pierwszy rzut oka uważam, że dokonaliśmy dobrego wyboru :)

    aneczka1983 lubi tę wiadomość

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 5 listopada 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupiliśmy VITMAT pianka-kokos :) wydaje się ok

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kupilam Vitamt lateks- kokos i polozna powiedziala ze to jeden z najlepszych wyborow :)

  • grosz_ek Ekspertka
    Postów: 200 135

    Wysłany: 19 listopada 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my zastanawiamy się nad materacykiem z pianki wysokoelastycznej albo w połączeniu z pianką termoelastyczną i pewnie na taki się zdecydujemy. czytałam wiele artykułów i opinii na temat najlepszego wyboru zwłaszcza na temat modnych ostatnio materacyków pianka-gryka-kokos i jednak argumentacja za materacami piankowymi przemówiła do mnie najbardziej.

    1usai09kkfvyzb21.png
  • Mama84 Autorytet
    Postów: 390 229

    Wysłany: 19 listopada 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupiliśmy piankę z kokosem

    klz9mg7y5m6gti11.png
    km5suay35zp2gug7.png
    Aniołek 11.01.2015 [*] 7 tc
  • grosz_ek Ekspertka
    Postów: 200 135

    Wysłany: 23 listopada 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i już - zakupiony, teraz czekam na kuriera :)
    kupiliśmy piankowy tak jak pisałam wcześniej, polecony przez koleżankę, której poleciły inne koleżanki
    http://krainamateracy.pl/hevea-materac-piankowy-duo-activia-120x60-pokrowiec-aegis-p-289.html?ceneo_spo=true
    mam nadzieję że maluszkowi będzie się dobrze spało :)

    1usai09kkfvyzb21.png
  • smerfetka31 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam położna w szkole rodzenia odradzała i kokosi grykę, podobno najlepsze z pianki. kupiliśmy w smyku fajny 9-cio cm z pianki, nie zaglądaliśmy do środka... w domu odsuwamy zasuwak a tam... między dwoma warstwami pianki co??? kokos ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli nie chcecie materaca z kokosem, bo każdy ma inne opinie na ten temat to polecam materac dobranocka marki hilding :):)
    mnie przekonała pozytywna opinia instytutu matki i dziecka:)
    moja malutka śpi na takim spokojnie i czasem nawet mąż wchodzi do łożeczka z moją córcią, bo tak mu się podoba spanie z nią na tym materacu ;)

    polkosia, Sówka_83 lubią tę wiadomość

  • linka89 Ekspertka
    Postów: 249 117

    Wysłany: 2 września 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja słyszałam, że kokos za twardy. Dlatego pewnie zdecydujemy się na lateks-pianka lub sam lateks (z ikei).

  • Kagura Ekspertka
    Postów: 280 95

    Wysłany: 8 września 2016, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianka-lateks. Żadne gryki i kokosy. Twarde, czasem śmierdzące i mogą mieć lokatorów, także podziękuję. Od twardych materaców zaczyna się teraz odchodzić, bo ponoć wcale nie są takie super - są po prostu niewygodne :P. Trudno mi powiedzieć, co jest najlepsze, bo to jak z dietami - co chwilę inna jest jedyną działającą, ale twardy materac mnie nie przekonuje. Do tego gryka może być problematyczna przy alergiach. No i piankowe można bez problemu wyprać, a to też przydatne :).

    AKUxp2.png
  • Werix Autorytet
    Postów: 1218 958

    Wysłany: 12 września 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, też słyszałam, że gryka kokos z czasem mogą się zarobaczyć, a niektóre są sprzedawane już z robakami, bo były źle przechowywane. Sama kupiłam lateksowy. Zobaczymy, jak się sprawdzi.

    17u9ha00otchcgqb.png
  • Skyline Debiutantka
    Postów: 14 3

    Wysłany: 18 września 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też wygrał lateksowy. Na początku byliśmy nastawieni na grykę, ale po przeczytaniu na forach, że robactwo lubi się tam osiedlać zrezygnowaliśmy z gryki.

    Może to głupie, ale czasem coś się udaje tylko dlatego, że wierzysz, że się uda. To chyba najlepsza definicja wiary, jaką znam.
    S. King
  • Blondi25 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 29 marca 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piankowy i to nie byle jaki. Inne odpadają, gdyż pianka z dobrej jakości materiałów zapewni dziecku komfortowe leżenie. Do tego warto mieć ochraniacz na materac, który oddzieli od wszelkich alergenów i zatrzyma ewentualną powódź w łóżku.

  • kornela909 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 1 maja 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na Twoim miejscu sprawdziłabym ofertę na stronie http://materacyk.pl/ i tam coś wybrała. Też mają przeróżne materacyki, które oczywiście są dostosowane do każdego dziecka. Sama z takiego jestem bardzo zadowolona.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2018, 12:54

    kornela909
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ