X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Infekcja grzybicza
Odpowiedz

Infekcja grzybicza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lonia1990 Autorytet
    Postów: 690 264

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w 3 trymestrze dostalam infekcji grzybiczej, dokladnie candida albicans. Nie potrafie sie jej pozbyc, juz Mialam 3 antybiotyki a to ciagle powraca. Czy którąś z Was tez ma taki problem? Co lekarze mowia? Jakos boje sie porodu z tym...

    Starania od X 2015 - PCOS, IO, Niedoczynność tarczycy
    16.01 - sonohsg 16.05 - laparoskopia - jajowody udrożnione
    5djypc0zkgziy9mr.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 2 lutego 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jakiego grzybka miałam (i mam) ja, ale przy pierwszym porodzie wszystko ok, normalnie rodziłam naturalnie. A borykałam się całą ciążę. Brałam nystatynę. Teraz to samo. Biorę pigułki przez 10 dni, później 3-4 dni jest ok i nawrót... :(

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 25 lutego 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, że ktoś u Was z domowników cierpi na ta przypadłość i pomimo tego, że wy się antybiotykujecie i leczycie, to przez wspólne korzystanie z wc badź współżycie z partnerem w ,,prezencie" dostajecie ponownie candide. Za każdym razem jak lekarz przepisze Wam antybiotyk, proście o jakiś lek dla swojego partnera.

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 26 lutego 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia1990 wrote:
    Dziewczyny w 3 trymestrze dostalam infekcji grzybiczej, dokladnie candida albicans. Nie potrafie sie jej pozbyc, juz Mialam 3 antybiotyki a to ciagle powraca. Czy którąś z Was tez ma taki problem? Co lekarze mowia? Jakos boje sie porodu z tym...

    A bierzesz probiotyki do tych i po tych antybiotykach?
    Żeby się nie okazało, że antybiotykiem zabijasz wszystko: dobre i złe bakterie, jesteś chwilę czysta, a grzyb wraca bo nie ma dobrych bakterii zakwaszających Twoją pochwę.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ