BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > III trymestr > Infekcja grzybicza
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Lonia1990
Autorytet
263

Wysłany: 30 stycznia 2018, 19:41
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny w 3 trymestrze dostalam infekcji grzybiczej, dokladnie candida albicans. Nie potrafie sie jej pozbyc, juz Mialam 3 antybiotyki a to ciagle powraca. Czy którąś z Was tez ma taki problem? Co lekarze mowia? Jakos boje sie porodu z tym...

Starania od X 2015 - PCOS, IO, Niedoczynność tarczycy
16.01 - sonohsg 16.05 - laparoskopia - jajowody udrożnione
5djypc0zkgziy9mr.png

kasza
Autorytet
127

Wysłany: 2 lutego 2018, 08:40
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nie wiem jakiego grzybka miałam (i mam) ja, ale przy pierwszym porodzie wszystko ok, normalnie rodziłam naturalnie. A borykałam się całą ciążę. Brałam nystatynę. Teraz to samo. Biorę pigułki przez 10 dni, później 3-4 dni jest ok i nawrót... :(

Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
klz9vcqgoe25tgnv.png

klz9vcqggnhy4ejj.png

optymistkaaa
Autorytet
177

Wysłany: 25 lutego 2018, 12:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
Możliwe, że ktoś u Was z domowników cierpi na ta przypadłość i pomimo tego, że wy się antybiotykujecie i leczycie, to przez wspólne korzystanie z wc badź współżycie z partnerem w ,,prezencie" dostajecie ponownie candide. Za każdym razem jak lekarz przepisze Wam antybiotyk, proście o jakiś lek dla swojego partnera.

Leira
Autorytet
1189

Wysłany: 26 lutego 2018, 11:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
Lonia1990 wrote:
Dziewczyny w 3 trymestrze dostalam infekcji grzybiczej, dokladnie candida albicans. Nie potrafie sie jej pozbyc, juz Mialam 3 antybiotyki a to ciagle powraca. Czy którąś z Was tez ma taki problem? Co lekarze mowia? Jakos boje sie porodu z tym...

A bierzesz probiotyki do tych i po tych antybiotykach?
Żeby się nie okazało, że antybiotykiem zabijasz wszystko: dobre i złe bakterie, jesteś chwilę czysta, a grzyb wraca bo nie ma dobrych bakterii zakwaszających Twoją pochwę.

f2w3ikgnnjbzwgbk.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)