BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > III trymestr > Ile przytyłyście w II trymestrze ?
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Milenka~11
Autorytet
448

Wysłany: 4 lipca 2017, 12:00
Cytuj | (0) | Zgłoś
Fatim wrote:
Karola a rozmawiałaś o tym z ginekologiem ? Masz cukrzycę ?
Też przychylam się, że skoro masz dobre samopoczucie i nie puchniesz, a piszesz, że byłaś szczupła, to może potrzebujesz więcej"zapasu" na czas karmienia. Ja przed ciążą 85kg, po 4 latach jedzenia bromegonu. I trymestr spadło 5 kg, II zaczęłam przybierać i teraz 85,8kg. 29 t.c. Ile waży dziecko? Jak ono rośnie normalnie, to po co się przejmujesz resztą? Zgubisz potem;-).
Najszybciej zaczęłam przybierać po wit. z DHA, więc przestałam je brać.
Sama miałam taki wniosek, poszłam na wizytę i pani doktor, też przyznała, że od witamin dzieci rodzą się teraz bardzo duże. Mój przybrał 400g w 3 tyg. Zobaczymy jak będzie teraz.

dqpri09k6uedld97.png

Fortitudo
Autorytet
165

Wysłany: 28 grudnia 2017, 09:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
W samym drugim trymestrze przyszło mi 4-5 kg ;-)

Wiadomość wyedytowana przez autora 28 grudnia 2017, 09:19

tb73qps6y7ksn8nj.png

honda92
Przyjaciółka
66

Wysłany: 30 grudnia 2017, 21:41
Cytuj | (0) | Zgłoś
W I i II trymestrze łącznie 3 kg. Z 58->61kg. Najważniejsze,że córeczka ładnie rośnie :)

oar8vfxmyaw4sa27.png

[konto usunięte]

Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
W 1 trymestrze -1kg, a w drugim +7kg czyli ostatecznie od poczatku +6kg. (z 57 na 63)

Wiadomość wyedytowana przez autora 2 stycznia 2018, 18:24

Elwira.eli
Ekspertka
57

Wysłany: 4 stycznia 2018, 09:57
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej kobietki ja jutro zaczynam 28 tydz i już przytyłam 13,5 kg w tym że od listopada leżę. Ale waga! Masakra. Ale nic aż tak się nie przejmuje.

Elwiraw4sqvfxmghvzuxjy.png
d5afqdrhuwojfkqi.png

Maruder
Autorytet
233

Wysłany: 4 stycznia 2018, 14:33
Cytuj | (0) | Zgłoś
jenni wrote:
ja juz mam 13kg na plusie :( waga startowa 67kg przy wzroscie 181... teraz jestem w 28 tyg i dzisiaj waga pokazala 80kg!! JESTEM RPZERAZONA, BO JEM NORMALNIE, CWICZE PROGRAMY OD LEWANDOWSKIEJ I cHDAKOWSKIEJ DLA KOBIET W CIAZY, UNIKAM SLODKIEGO I PUSTYCH KALORII... pytalam poloznej to mi powiedziala, ze niektore kobiety tak maja :/ marna pociecha, ja sie czuje okropnie :( chociaz fizycznie wszystkie badania sa w normie, cisnienie tez, cukier tez... wiec nie wiem codlaczego tak sie dzieje :(

Wszystkie moje wysokie koleżanki przytyły ok 20 kg w ciąży... ja jestem teraz zdania, że po prostu wszystko jest większe u wysokich i cięższe... Sama mam już 17 kg na plusie a to już 39 tc... I nie objadałam się w czasie ciąży ani nic... Koleżanek o mega obżarstwo też nie podejrzewam, taka fizjologia... Co zrobić, przecież nie będę się w ciąży odchudzać. Myślę że ostatnie 2-3 kg to raczej woda, bo czuję i widzę że mam obrzęki na nogach czy nawet na palcach u rąk... I czasem mam 17kg na plusie a czasem tylko 15...

Wiadomość wyedytowana przez autora 4 stycznia 2018, 14:35

relgi09kotjuarzp.png

Agusia_pia
Autorytet
1549

Wysłany: 9 stycznia 2018, 21:00
Cytuj | (0) | Zgłoś
ja mam 27 tc i mam już jakieś + 13 kg na plusie, waga się waha bo mam jak nie obrzęki to zaparcia. nie powiem żebym się obżerała nie wiadomo jak ale słodycze też jem, jednak siedzenie w domu daje o sobie znać, startowałam z wagą 72 kg więc do porodu pewnie będzie 90 kg. prawdę mówiąc nie przejmuję się chociaż mam tylko 163 cm wzrostu. będę się odchudzać po porodzie. chodzę na spacery, teraz przez święta odpuściłam z przysiadami ale wracam do tego żeby wzmocnić nogi jeszcze na kilka tyg przed porodem.

Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
bcg0egl.png
cllc0zm.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)