X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr III trymestr
Odpowiedz

III trymestr

Oceń ten wątek:
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 16 maja 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella nasze bobasy w suwaczkach szaleja haha

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 16 maja 2013, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pasia heheheh niedługo za takimi będziemy biegac w realu :D

    pasia27 lubi tę wiadomość

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 16 maja 2013, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!!! Na poczatek dobre wiesci: Diana obrocila sie glowka w dol i lozysko sie podnioslo, wiec porod naturalny znow jest mozliwy! Juhu!!!

    A teraz mniej dobre. Caly dzien mam dzisiaj silne bole brzucha, az do lekarki musialam pojechac. Ona mowi, ze to juz te cwiczenia macicy i do poki szyjka jest ok to nie ma co sie stresowac. Latwo powiedziec - bole mam jak cholera.
    Do tego jeszcze mam krew w moczu. Miala tak ktoras z was?

    Z tego calego zamieszania zapomnialam poprosic, zeby jeszcze raz spojrzala na plec, bo zaczelam miec stracha, ze sie Diana okaze chlopcem...

    pasia27, vivien, anilorak, Rika lubią tę wiadomość

  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 16 maja 2013, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzej kej to dobra wiadomosc z tym lozyskiem i z mozliwoscia wymarzonego porosu sn ;-)
    A w ktorym tygodniu maluszek powinien sie obracac na dol??

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • asia__u Ekspertka
    Postów: 221 294

    Wysłany: 16 maja 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja corcia od poczatku jest ulozona glowka w dol. Co nie znaczy, że sie jeszcze nie przekreci (oby nie):-).

    km5s8ribrn17y8ix.png
    2nn33e3kt9e0m3f8.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 16 maja 2013, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzejKej wrote:
    Hej!!! Na poczatek dobre wiesci: Diana obrocila sie glowka w dol i lozysko sie podnioslo, wiec porod naturalny znow jest mozliwy! Juhu!!!

    A teraz mniej dobre. Caly dzien mam dzisiaj silne bole brzucha, az do lekarki musialam pojechac. Ona mowi, ze to juz te cwiczenia macicy i do poki szyjka jest ok to nie ma co sie stresowac. Latwo powiedziec - bole mam jak cholera.
    Do tego jeszcze mam krew w moczu. Miala tak ktoras z was?

    Z tego calego zamieszania zapomnialam poprosic, zeby jeszcze raz spojrzala na plec, bo zaczelam miec stracha, ze sie Diana okaze chlopcem...

    Ciesze sie ze z corcia uklada sie wszystko super ;) ;)
    Wiedzialam ze bedzie dobrze ;)

    Trzymaj sie dzielnie!!!Jeszcze tylko 11tygodni ;)

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 16 maja 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pasia, niby tak do 36tc sie dzieci obracaja, potem juz maja raczej za malo miejsca. Moja lekarka sprawdzala ulozenie dziecka od 25tc. Wiadomo, ze im dluzej dzidzia czeka tym mniej ma miejsca do obrotu, ale sa przypadki dzieci, ktore sie tuz przed porodem obrocily.
    Mnie bardziej lozysko martwilo, ale oba problemy sie rozwiazaly, wiec chyba bedzie to wymarzone sn :)

    Asia_u, podobno jak dziecko juz raz jest dobrze ustawione to nawet jesli sie potem przekreci to jest duza szansa, ze przekreci sie znowu, wiec ciesz sie :)

  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 16 maja 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde to musze zwracac uwage bo moj synek spory a glowke czuje caly czas po boku brzuszka bo lezy w poprzek :-) mamy jeszcze 10tyg na ta akcje ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2013, 19:33

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • patti Autorytet
    Postów: 2928 3285

    Wysłany: 16 maja 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj synek w 26 tyg byl ulozony miednicowo ,a teraz glowka w dol w 30 tyg -musial sie niedawno obrocic, bo dopiero od wczoraj wieczorem czuje ,ze jakos inaczej kopie i dzis poznalam przyczyne;-)

    moja pani doktor uspokoila mnie co do mojego twardnienia brzucha- szyjka trzyma sie super i prawdopodobnie macica uspokoi sie i za jakis czas znowu bedzie jakas akcja ,ale poki z szyjka ok nie ma sie co martwic, no ale odpoczywac mam wiecej.Poki co moge zrezygnowac z no spy i zobaczyc czy bez niej macica szaleje i brac doraznie no spe badz jakis inny lek,ktory przepisala, jesli no spa nie pomoze.
    jestem spokojniejsza :-) pozdrowionka dziewczyny!!!

    relgj44jue1dlo58.png
    1usajw4z7ftqbyah.png


  • patti Autorytet
    Postów: 2928 3285

    Wysłany: 16 maja 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanko, ile mniej wiecej tyje sie w 3 trymestrze ?przez ostatnie 2 miesiace przytylam 2kg, zostalo mi jeszcze 2 miesiace z kawalkiem i zastanawiam sie jak to bedzie. czy przybywa tylko waga dziecka czy moze to zalezy od kobiety?

    relgj44jue1dlo58.png
    1usajw4z7ftqbyah.png


  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 16 maja 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patti mnie lekarz powiedzial ze ok 1,5kg do 2kg to by bylo swietnie :-) a ile jestes do przodu ??w 30tyg jestes?

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • Adka Autorytet
    Postów: 1974 1799

    Wysłany: 16 maja 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny, może to dlatego, że mój lekarz wykonuje podstawowe badani a na szczegółowe wysyła mnie do tego specjalisty :) widocznie taką ma metodę. W zasadzie 3 najważniejsze badania usg mam robione przez specjalistę.
    Moje maleństwo też leży główką do góry ale jeszcze ma troszkę czasu i mam nadzieję, że się obróci.

  • agga84aa Autorytet
    Postów: 4575 3366

    Wysłany: 17 maja 2013, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lekarz na każdej wizycie słucha serduszka robiąc usg, patrzy na ilość wód płodowych i łożysko, niestety nie na każdej wizycie mierzy małą:(

    DzejKej, co do skurczy i bóli brzucha to u mnie od kilku dni też są nasilone, pytałam o to położnej w szkole rodzenia, powiedziała, ze to już poprostu skurcze przepowiadające i dopóki nie ma wydzieliny z krwią, dopóki te bóle nie sa bardzo uciążliwe i ciągnące w dół, do ud, to wszystko jest w porządku. Oczywiście podczas wizyty kazała lekarzowi powiedzieć o tym. A jak naprawde mi to przeszkadza to wziąć Nospę i już.

    M_f czekamy na cudowne wieści:)

    Co do ułożenia małej, to położna ostatnio powiedziała, ze leży główą w dół, a ja byłam przekonana, ze leży poprzecznie bo czuję ciągle ruchy po skrajnych częściach brzuszka:)

    Moja waga idzie ostro do przodu, już mam +6,5 a gdzie tam koniec;)) I tak sobie myślę, że nie wiem jak to będzie jak mi jeszcze brzuch urośnie, skoro teraz wydaje mi się już na maxa wypchany!!!
    Patti, jak Ty przytyłaś przez ostatnie 2 miesiące dwa kg to ja ci bardzo tego zazdroszczę, że tak mało:)

    relg8ribvm9efdtp.png84c7918c0e711886.png
  • AniaBania Ekspertka
    Postów: 228 205

    Wysłany: 17 maja 2013, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane! Ja juz po wizycie (32tc) ... Ignas jest nadal obrocony glowa w dol, nie zaskoczylo mnie to bo od dobrych paru dni czuje ucisk na miednice... Maly w ciagu ostatniego miesiaca przytyl 550g i wazy teraz 2250g. Urosl, a najbardziej glowka z czego wnioskuje, ze bedzie podobny do mnie, bo ja tez mam duza glowe :) Poza ym wszystko w porzadku, szyjka zamknieta, brzuch Ok, ilosc wod poprawna...
    Co do wagi (mojej) to dotychczas przytylam ok 6.5kg

    0ylvqca.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 17 maja 2013, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania bania to swietnie ze z synkiem wszystko ok.rosnie sobie chlopczyk fajnie :-) same dobre wiadomosci czytam z rana :-)milo :-)

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 17 maja 2013, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adka wrote:
    dzięki dziewczyny, może to dlatego, że mój lekarz wykonuje podstawowe badani a na szczegółowe wysyła mnie do tego specjalisty :) widocznie taką ma metodę. W zasadzie 3 najważniejsze badania usg mam robione przez specjalistę.
    Moje maleństwo też leży główką do góry ale jeszcze ma troszkę czasu i mam nadzieję, że się obróci.

    Adka lecimy leb w leb widze po suwaczku.na ktorego masz termin od lekarza ?

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • agga84aa Autorytet
    Postów: 4575 3366

    Wysłany: 17 maja 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaBania, super wieści, oby tak do końca:))))

    relg8ribvm9efdtp.png84c7918c0e711886.png
  • AniaBania Ekspertka
    Postów: 228 205

    Wysłany: 17 maja 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielkie dzieki Kochane!

    0ylvqca.png
  • Adka Autorytet
    Postów: 1974 1799

    Wysłany: 17 maja 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pasia27 wrote:
    Adka wrote:
    dzięki dziewczyny, może to dlatego, że mój lekarz wykonuje podstawowe badani a na szczegółowe wysyła mnie do tego specjalisty :) widocznie taką ma metodę. W zasadzie 3 najważniejsze badania usg mam robione przez specjalistę.
    Moje maleństwo też leży główką do góry ale jeszcze ma troszkę czasu i mam nadzieję, że się obróci.

    Adka lecimy leb w leb widze po suwaczku.na ktorego masz termin od lekarza ?

    lekarz mi wyliczył na 17 sierpnia a z ovu na 11 sierpnia. A u Ciebie??

  • agga84aa Autorytet
    Postów: 4575 3366

    Wysłany: 17 maja 2013, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adka wrote:
    pasia27 wrote:
    Adka wrote:
    dzięki dziewczyny, może to dlatego, że mój lekarz wykonuje podstawowe badani a na szczegółowe wysyła mnie do tego specjalisty :) widocznie taką ma metodę. W zasadzie 3 najważniejsze badania usg mam robione przez specjalistę.
    Moje maleństwo też leży główką do góry ale jeszcze ma troszkę czasu i mam nadzieję, że się obróci.

    Adka lecimy leb w leb widze po suwaczku.na ktorego masz termin od lekarza ?

    lekarz mi wyliczył na 17 sierpnia a z ovu na 11 sierpnia. A u Ciebie??

    U mnie bardzo podobnie, lekarz wyliczył termin z USG na 15 sierpnia, a OVU na 10 sierpnia.

    relg8ribvm9efdtp.png84c7918c0e711886.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ