X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr III trymestr
Odpowiedz

III trymestr

Oceń ten wątek:
  • anadyjka Ekspertka
    Postów: 140 72

    Wysłany: 13 lutego 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszelka75, nie ma co sie bac, Ty juz rodzilas,mysle ze pierwszy raz jest najgorszy ;-) moja kruszynka ma juz 7 tyg i śmiem twierdzić, że poród to nic bo sie bol zapomina, ale później to jest dopiero hardcore...Ciąża i porod to naprawde, maly pikuś...wychowanie dzieciaczka to jest stresujaca "praca" 24h/dobe
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2015, 23:05

    "Najpiękniejszym klejnotem jaki kiedykolwiek włożysz na szyję, są rączki Twojego dziecka"
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 18 lutego 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z wami :) tak podczytuje i psychicznie sie przygotowuję, nigdy nie twierdziłam, że ani ciąża, ani poród a tym bardziej wychowanie dziecka jest czymś łatwym :)
    Boje się tylko, że trafię na jakiś fatalny zespół jak będę rodzić i mało przyjemnie będę wspominać pobyt w szpitalu :) ale grunt to mieć nadzieję i dac porwac się fali :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale cisza na tym III trymestrze :)

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • Mimi1990 Autorytet
    Postów: 268 193

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Dzis wchodzę w 3 trymestr ale jestem podekscytowana ;) ostatnie 3 miesiące ;)

    alus21 lubi tę wiadomość

    "Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie" wizyta 25.10
    5djyxzkrahkgkrme.png
    atdcjw4zvcdu9pxq.png
‹‹ 1416 1417 1418 1419 1420
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ