X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Herbata z Liści Malin - od kiedy zaczynacie pic?
Odpowiedz

Herbata z Liści Malin - od kiedy zaczynacie pic?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W niektorych aptekach mozna dostac i głownie w zielarskich sklepach. Ja wlasnie dzis trzeci dzien oije herbatke :) do porodu 3 tygodnie., zobaczymy czy zdziala cuda ;) ;)

  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 15 października 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie solga - ja z tamtego sklepu wzięłam i tez zobaczę na ile to Przygotowanie do Porodu mnie przygotuje...znowu sie boj e :'(

  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 16 października 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy aż przygotuje ale pewnie trochę rozluźni a to już ułatwi :)

    shaja88 lubi tę wiadomość

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 21 października 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez tak myśłę, mam nadzieję, ze jakoś pójdzie i z tymi ziołami i z zzo - na ktore się teraz juz zdecydoałam

  • aniar Autorytet
    Postów: 577 398

    Wysłany: 3 listopada 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zacznę w 36 tyg skończonym czyli jutro- tak położna zalecała na SR


    9f7c0714c72801dem.jpg
    - Mój blog :)
    Polub mnie na Facebooku:)
    3i492n0a68x5of6u.png
  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 7 listopada 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez juz trzeci tydzien pije - jeszcze trzy do terminu :D

  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 25 listopada 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz to nawettylko trzy dni - nawet dzis może być :O

  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 27 listopada 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i dalej czekam - nie wiem, nie wiem co to będzie

  • Kropla Autorytet
    Postów: 601 639

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałam pić napar z liści malin, ale miałam nadciśnienie i nie mogłam. Łykałam tabletki z wiesiołka. Nie wiem, na ile to pomogło, ale poród miałam w 37 tygodniu i ekspresowy.

    xrot90bviozsxq0z.png
    https://www.maluchy.pl/li-69650.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lekarz całkowicie wybił mi z głowy picie tej herbatki stwierdzając że to nic nie daje i jest to tylko niepotrzebne ingerowanie we własne siły porodu. stwierdzil ze jezeli chce sie przyspieszyc porod to trzeba lykac olej z wiesiolka ale tez nie za szybko bo dopiero po 37 tygodniu ciazy bo wczesniej moze to nie sluzyc malenstwu

    dziks_power lubi tę wiadomość

  • Julkaa Koleżanka
    Postów: 69 12

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzę że mój wątek się rozwinął ;). Herbatkę piłam od 37+0 tc 2 tygodnie i w 39+0 urodziłam. Poród trwał 6 godz od przebicia pędzerza płodowego. Powiedziano mi że to b. szybko jak na 1. poród.

  • anadyjka Ekspertka
    Postów: 140 72

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a nam położna na SR powiedziała, że jeszcze nie zna przypadku aby picie tych i jakich kolwiek innych ziółek miały pomóc w porodzie :) więc nie kupuje tej herbatki - wygląda na to, że jest to kolejna ściema i naciąganie ciężarnych, które i tak mają spore wydatki...:(

    bcde9ec050.png

    Malenq lubi tę wiadomość

    "Najpiękniejszym klejnotem jaki kiedykolwiek włożysz na szyję, są rączki Twojego dziecka"
  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej - ja tam piłam i własnie urodziłam! 28 XI o 20:40! i mam wrażenie zę te liście jakoś coś mi pomogły! ja tam wolałam pić i mieć zabezpieczenie psychiczne chociaz bo sie bardzo bałam porodu a tak jakoś mniej.
    Adaś jest z nami i bardzo dobrze sie czujemy! jestem szczęśliwa i spełniona! dzieki za wsparcie i ze mogłam z wami popisać :)

    Ingebjorg, Gosiak lubią tę wiadomość

  • anadyjka Ekspertka
    Postów: 140 72

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 04:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelin <3 <3 <3 Przynajmniej zadzialaly plecebo ;-) :-D

    "Najpiękniejszym klejnotem jaki kiedykolwiek włożysz na szyję, są rączki Twojego dziecka"
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije ta herbatke od skonczonego 36tyg zgodnie z rada położnej z 20letnim stażem pracy, herbatka nie jest droga, kosztuje kilka zlotych wiec nie sadze żeby było to naciaganie ciężarnych, herbata nie ma na celu przyspieszanie porodu o kilka dni czy tygodni tylko poprawę napięcia ścian macicy dzięki czemu kiedy juz nadejdzie ten czas skurcze są bardziej efektywne i sam poród przebiega sprawniej, herbatke poleca sie tez pić w połogu dzięki temu macica ładnie się oczyszcza, nie slyszalam żeby jeszcze komuś zaszkodziła a jak moze pomóc to czemu nie spróbować...ale wiadomo każda z nas inaczej przejdzie przez porod

    Gosiak lubi tę wiadomość

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Kordelka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciazy pilam od 36 tygodnia, ale porod mialam ciezki i nie wiem czy cos pomogla(a moze bez niej bylo by jeszcze gorzej). W drugiej zaczynam pic w 34.

  • dziks_power Ekspertka
    Postów: 159 56

    Wysłany: 18 lutego 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tu jest artykulik i jest napisane wyraźnie aby spytać lekarza. http://badaniaprenatalne.com.pl/produkty-wspomagajace-porod.html
    Ja mam wizytę 9 marca akurat będzie 31 tyg. 5 dni i myślę, że wówczas spytam czy picie tej herbatki lub przyjmowanie wiesiołka nie zaszkodzi. Każda ciąża jest inna i lepiej się poradzić czy akurat w danym przypadku będzie to bezpieczne.

    Spytam też za tydzień na szkole rodzenia co położna o tym myśli.

    relgh371zl7nd975.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ