BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > III trymestr > Hemoriody o bóle w okolicach miednicy i spojenia łon
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Lee
Znajoma
Postów: 17
1

Wysłany: 7 lutego 2018, 18:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
Muszę się gdzieś wyżalić bo już nie daję rady....
2 dni temu wyskoczyły mi hemoroidy na zewnątrz.Bóle miednicy i spojenia się również nasiliły w tym samym czasie. Co się ruszę o centymetr boli jak cholera. Wyję z bólu,płaczę po kątach bo już nie wyrabiam.Ból jest każdego praktycznie dnia może jeden dzień w tygodniu jest znośny,wtedy staram się coś zrobić w domu bo inaczej nie jestem w stanie. Zajmowanie się moją kochaną 18 miesięczną córką przerodziło się w ciągły ból,zgrzytanie zębami,wyciem i pogryzionymi wargami. Ja już nie wytrzymam!!!! Wiem że 3 tyg mi zostało ale jest wyczerpana tym cholernym ciągłymi, nieustającymi bólami. Nie pamiętam już kiedy całą noc przespałam,chyba 4 miesiące temu, i ciągły ból z przewracaniem na boczki.Leżeć - źle za długo bo się potem ruszyć nie mogę,stać za długo - nie bo kręgosłup znowu siada, chodzić - nie bo hemoroid ,jakbym siedziała na gorącym węglu albo ktoś mi gwóźdź wbijał.Modlę się żebym wytrzymała, żebym była w stanie znaleźć siły by zająć się synkiem.Jeden dzień to dla mnie jak kolejne 9 miesięcy.Czopki ,kremy,nasiadówki,przemywanie nic nie pomaga.Nospa pomaga tylko na chwilę ,ale zawsze to coś.Czuję się wymiętolona psychicznie i fizycznie,tak bardzo chciałabym żeby już zobaczyć synka,ale musi siedzieć w domku by urosnąć jeszcze trochę. Czuję że bardzo dużo osób,nawet nasze własne dzieci ,nie doceniają tego cholernego poświęcenia każdego dnia i naszą walkę o każdy dzień w ciązy.To tak jak iść na wojnę, być postrzelonym kilkakrotnie i wrócic z bliznami.Doceniam wszystkie obecnę mamy i te przyszłe.Pomimo że to moja trzecia ciąża,jeszcze nigdy tak nie cierpiałam.Obyś synku mi to wynagrodził,kocham cię!

To se pogadałam,dziękuję.

7470kw7i2cireub0.pngf2w3krhmuz9s45pd.pngf2w3io4p0lcbrvi6.png

Zuza 85
Koleżanka
Postów: 31
11

Wysłany: 8 lutego 2018, 15:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam,przezywam to samo.. bóle zewsząd i najgorszy ten hemoroid ktory wczoraj wyszedł boli piecze i uwiera. Mam nadzieję że się wchlonie i to szybko..

j5tjeyk.png


Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)