X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Hemoriody o bóle w okolicach miednicy i spojenia łon
Odpowiedz

Hemoriody o bóle w okolicach miednicy i spojenia łon

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lee Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 7 lutego 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę się gdzieś wyżalić bo już nie daję rady....
    2 dni temu wyskoczyły mi hemoroidy na zewnątrz.Bóle miednicy i spojenia się również nasiliły w tym samym czasie. Co się ruszę o centymetr boli jak cholera. Wyję z bólu,płaczę po kątach bo już nie wyrabiam.Ból jest każdego praktycznie dnia może jeden dzień w tygodniu jest znośny,wtedy staram się coś zrobić w domu bo inaczej nie jestem w stanie. Zajmowanie się moją kochaną 18 miesięczną córką przerodziło się w ciągły ból,zgrzytanie zębami,wyciem i pogryzionymi wargami. Ja już nie wytrzymam!!!! Wiem że 3 tyg mi zostało ale jest wyczerpana tym cholernym ciągłymi, nieustającymi bólami. Nie pamiętam już kiedy całą noc przespałam,chyba 4 miesiące temu, i ciągły ból z przewracaniem na boczki.Leżeć - źle za długo bo się potem ruszyć nie mogę,stać za długo - nie bo kręgosłup znowu siada, chodzić - nie bo hemoroid ,jakbym siedziała na gorącym węglu albo ktoś mi gwóźdź wbijał.Modlę się żebym wytrzymała, żebym była w stanie znaleźć siły by zająć się synkiem.Jeden dzień to dla mnie jak kolejne 9 miesięcy.Czopki ,kremy,nasiadówki,przemywanie nic nie pomaga.Nospa pomaga tylko na chwilę ,ale zawsze to coś.Czuję się wymiętolona psychicznie i fizycznie,tak bardzo chciałabym żeby już zobaczyć synka,ale musi siedzieć w domku by urosnąć jeszcze trochę. Czuję że bardzo dużo osób,nawet nasze własne dzieci ,nie doceniają tego cholernego poświęcenia każdego dnia i naszą walkę o każdy dzień w ciązy.To tak jak iść na wojnę, być postrzelonym kilkakrotnie i wrócic z bliznami.Doceniam wszystkie obecnę mamy i te przyszłe.Pomimo że to moja trzecia ciąża,jeszcze nigdy tak nie cierpiałam.Obyś synku mi to wynagrodził,kocham cię!

    To se pogadałam,dziękuję.

    7470kw7i2cireub0.pngf2w3krhmuz9s45pd.pngf2w3io4p0lcbrvi6.png
  • Zuza 85 Koleżanka
    Postów: 31 11

    Wysłany: 8 lutego 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,przezywam to samo.. bóle zewsząd i najgorszy ten hemoroid ktory wczoraj wyszedł boli piecze i uwiera. Mam nadzieję że się wchlonie i to szybko..

    j5tjeyk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ