X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Grube łożysko 60mm
Odpowiedz

Grube łożysko 60mm

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis dowiedziałam sie ze mam za grube łożysko jest to 34 tydz ciąży boje sie o dziecko na razie wazy ponad 2kg niby z nim jest ok ale czy ktoras z was miala podobny problem

    27a73b5519.png
  • Eszkilu Autorytet
    Postów: 1351 1384

    Wysłany: 8 lipca 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak wyglądają inne parametry? Jakie jest AFI? Rośnie czy maleje?
    Czy chorujesz na cukrzycę, masz anemię, przechodziłaś choroby zakaźne w ciąży?
    Wszystko trzeba skorelowac z innymi wynikami, sama grubość łożyska jest dość słabym parametrem. Ważne jest, jak wyglądają przepływy, czy łożysko nie wygląda na „stare”, jak rośnie dziecko i jaka jest ilość wód.

    ojxerl68k5xeefy1.png

    ckailqxw1u8iufef.png

    Gameta Gdynia od 2016 r.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ