X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr golenie:)
Odpowiedz

golenie:)

Oceń ten wątek:
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dlatego wolę się depilować ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • MotylekKira Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie mąż goli nogi, myszkę i robi pedicure :) Byłoby ciężko bez jego pomocy. Raz jak się ogoliłam to chichrał się za każdym razem jak mnie widział więc oddałam mu maszynkę i golarkę :DDD

    Fatim lubi tę wiadomość

    788pt8hi5zrbbj3r.png
  • AfterAll24 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze sama daję radę (34tc) :P

    f2w3dqk3hl8qrw2j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    troszkę więcej pracy ale lusterko pomaga, depilacja nóg bez problemu

  • Kwiatuszekk Debiutantka
    Postów: 15 24

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ostatnio tez juz maz pomagal, lekko samej nie jest juz na tym etapie. Nogi poki co sama robilam.




    f2w33e3k8lwqivmh.png

  • merry Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem w 27 tc i narazie jade na wyczucie ;p ale zacznę już chyba używać lusterka żeby było dokładniej ;) męża raczej nie chce o to prosić ;p

  • Hermiona Autorytet
    Postów: 326 960

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie problem jest tej natury, że do tej pory zazwyczaj się depilowałam depilatorem - nogi, pachy i tzw. bikini. W ciąży mam tak wrażliwą skórę, że nawet depilacja nóg zaczęła mnie boleć (ale do zniesienia), a przy depilacji wrażliwej skóry okolic intymnych jestem cała zakrwawiona, bo po każdym prawie wyrwanym włosku robi się ranka :( :( :( Dostać się też jest trudniej, ale trochę gimnastyki i daję radę (nawet teraz, pod koniec ciąży), ale nie mogę dodepilować się dokładnie, żeby nie zmasakrować skóry. Resztę robię więc maszynką do golenia, ewentualnie kremem do depilacji, ale tych rozwiązań nie lubię, bo już następnego dnia czuję paskudną szczecinę.

    ijpbo7esx952zvu4.png
  • adulcova Autorytet
    Postów: 547 155

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do samego końca goliłam się sama, malowałam paznokcie itp, ale nie miałam ogromnego brzuszka.

    I <3 German, Sewing and TSL!
    relgdf9hqgugqitx.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też do końca goliłam sie sama - chociaz pod koniec uzywałam kremu do depilacji. A kilka dni przed porodem jak trafiłam do szpitala to i tak zarosłam :-)

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 5 września 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od początku ciąży, do jej końca chodziłam na depilację woskiem (niedawno byłam i do porodu starczy). ale ja się depiluję tak od 16 rż i inaczej sobie nie wyobrażam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2015, 08:28

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    37tc-oj juz nie jest łatwo...naprawde na ślepoka jadę,raz to sie tak zacięłam,ze krew leciała ciurkiem :/ Teraz co dwa dni sie golę,bo juz codziennie to za duże wyzwanie :P
    Ale jaka ja dumna z siebie wychodzę co drugi dzien spod tego prysznica:D

    Honey lubi tę wiadomość

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 28 września 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He ja raz na tydzień gole nogi i okolice bikini :D i najgorsze jest że mamy wannę :/
    Tego tam na dole spod brzucha raczej nie widzę jadę w ciemno ale jako tako wychodzi nie jest źle tylko trochę dłużej zajmuje a wysiłek spory :)

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • karmar Autorytet
    Postów: 262 181

    Wysłany: 29 września 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bez pomocy Męża nie ma szans ;) Do pierwszego golenia miejsc intymnych byłam pewna,że seks będzie najbardziej intymnym momentem naszego małżeństwa..jak bardzo się myliłam :D

    tulipanna, dddodiii, Redhotka lubią tę wiadomość

    qXNVp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmar wrote:
    U mnie bez pomocy Męża nie ma szans ;) Do pierwszego golenia miejsc intymnych byłam pewna,że seks będzie najbardziej intymnym momentem naszego małżeństwa..jak bardzo się myliłam :D
    Hahhaah:D no to ładnie :D
    Ale że jak? Że on Cie tam goli?:-)
    Kurde ja sama muszę...z nogami nie mam problemu,ale jak kucam i tam sie wyginam i wychylam,to mam wrażenie,ze brzuch mi zaraz pęknie :P Z przodu to tam daje radę -lustro mi podpowiada,ale tam głębiej,to...naprawde ciężka praca :-)

  • karmar Autorytet
    Postów: 262 181

    Wysłany: 1 października 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Że on mnie tam goli :D Pozycji nawet nie opiszę,ale kino jest nieziemskie :D Z nogami też jakoś jakoś ,ale lewą łydkę też Adi musiał raz dokończyć,bo już nie wiedziałam co z brzuchem zrobić ;) A co się namęczyłam,żeby te nogi ogarnąć..kurka..byłam zmachana jak po jakimś sporcie.. No i nie mamy takiego lustra,żeby udało się podwozie ogarnąć ;)

    qXNVp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o fiu fiuuuuuuuu :-D

    karmar lubi tę wiadomość

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ