X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Gbs
Odpowiedz

Gbs

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wesoła Debiutantka
    Postów: 14 18

    Wysłany: 1 lipca 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mamusie ;) Czy któraś miała taką sytuację, ze w pierwszej ciąży miała Gbs dodatni a przy drugiej ujemny? Dwa razy powtarzalam teraz badanie i ujemny mam gbs a pierwszego syna rodzilam 2 lata temu i wtedy byl gbs dodatni... :/

  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 1 lipca 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co na to lekarz? Mi teraz nawet nie kazał badać gbs, bo w pierwszej ciąży był dodatni i myślałam, że rzeczywiście tak jest ale teraz już sama nie wiem

    Mika8 lubi tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • Wesoła Debiutantka
    Postów: 14 18

    Wysłany: 1 lipca 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz był zdziwiony i pielęgniarki z laboratorium też... Być może za pierwszym razem był jakiś błąd...:/

  • Rencia Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 19 lipca 2018, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pobrali GBS w 34 tygodniu- wyników jeszcze nie mam. Bedę je znała przy kolejnej wizycie.
    Ale lekarz bardziej skłania się ku cesarce ze względu na komplikacje więc i tak bede miała podany antybiotyk.

    Renia
  • HelaMagma Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, wczoraj otrzymałam telefon, że pojawiły się w klinice moje wyniki badań gbs położna powiedziała, że muszę przyjechać po receptę "bo trzeba zaleczyć" oczywiście, że zaraz po otrzymaniu wyniku naczytałam się w internetach o tym i jestem zdziwiona, że lekarz przepisał mi antybiotyk na 8 dni plus globułki dopochwowe. Wiem z neta, że przy dodatnim gbs podaję się antybiotyk przed porodem. Z lekarzem będę widziała się za kilka dni bo jest teraz niedostępny (jakaś konferencja). Moje pytanie, czy przy badaniu gbs mogą wyjść jakieś inne infekcje?

  • nanu Autorytet
    Postów: 469 233

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy pierwszym porodzie - GBS dodatni, na porodówce dostałam antybiotyk.
    Przy drugim porodzie - GBS ujemny
    Przy trzecim - też ujemny.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ