X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Fikanie maluszków
Odpowiedz

Fikanie maluszków

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wasze maleństwa tez fikają tak mocno w brzuchu? Staram sie spać na lewym boku ale dzis jak sie klade na lewy mala od razu mnie kopie po lewej stronie brzucha wiem ze ma tam nóżki. Dzis sie obudziłam przez to bo lapie za brzuch a tam czuje wypiętą dosłownie jej czesc ciala:) chyba energiczna ta moja córcia choc czasem sie boje czy jej wygodnie w danej mojej pozycji...ale w brzuchu chyba im w kazdej pozie matki jest wygodnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2016, 08:11

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • MirelS Autorytet
    Postów: 929 2136

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też jest szaleństwo, nie moge sie ułożyć do spania bo na bokach mnie kopie strasznie, a na plecach ciężko się oddycha. W dodatku też czuje jak leżę na lewym, że mi się tam wciska czymś :) i mam stracha, że go może podduszam albo uciskam tak? Ale to chyba raczej bezpiecznie tam w naszych brzuszkach mają :)Mam też pobudki w nocy i ok 6 rano. Ogólnie to mam obawy, że będzie nadpobudliwe dziecko ;)

  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kochana uspokoilas mnie:) dokladnie mam takie same mysli moze ja przygniotlam albo cos. Moja tez kopie glownie po bokach glownie lewy. Ale chyba powinnysmy sie cieszyc ze maluszki sa ruchliwe. Pozdrawiam:)

    MirelS lubi tę wiadomość

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ