X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Ekspres do kawy do biura
Odpowiedz

Ekspres do kawy do biura

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 28 września 2022, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam dobrej klasy ekspresu do kawy do biura. Chcę robić kawę sobie, dwóm pracownikom ale i ważnym klientom.

    Jakieś rekomendacje?

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 28 września 2022, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zerknij sobie na tchibo ekspresy - zdecydowałam sie na kupno ekspresu do biura od nich. Ogolnie to tak jest ze mną od października, kawe robi i to bardzo dobrą. Jedyną śmieszną wadą/funkcją jest to że mleko jest na sekundy (xD). Jestem.z niego zadowolona. Serwisowanie też jest mega intuicyjne. Prowadzi za rączkę. Duzym plusem jest tez rurka do mleka a nie pojemnik (mniej mycia). Wg mnie jeden z lepszych, tym bardziej te 2 kawy naraz bardzo spoko.

    Najlepiej będzie skontaktować się z firmą, powinni coś dobrac.

  • Banelova Ekspertka
    Postów: 124 61

    Wysłany: 10 października 2022, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie polecam ekspresów Krupsa. Ja mam i drugi raz bym nie kupiła :D

  • Anetpis Koleżanka
    Postów: 62 2

    Wysłany: 20 listopada 2023, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Firma ta produkuje ekspresy do kawy do uzytku domowego, raczej nikt nie kupuje ekspres do kawy tej firmy do biura - są inne profesjonalne marki.
    Ekspres do biura musi być znacznie bardziej wytrzymały - w końcu będzie robił nawet po kilkadziesiąt kaw dziennie, musi być prosty w obsłudze jak również łatwy w czyszczeniu.
    Wiele dobrej klasy urządzeń można znaleźć na stronie tej firmy https://dystrybutory.eu/ekspresy-do-kawy-c-15.html

    Mają ekspresy specjalnie dedykowane do takich zastosowań

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2023, 09:54

  • ljq76635 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 12 grudnia 2023, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taki jak w amerykańskich filmach. do kawy filtrowanej

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ