X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Drzemka dziecka w ciągu dnia, polecajki.
Odpowiedz

Drzemka dziecka w ciągu dnia, polecajki.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Asik 123 Przyjaciółka
    Postów: 71 40

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙂
    Spodziewamy sie naszej pierwszej coreczki, to już siódmy miesiąc i czas zastanowić się nad wyprawką dla małej, a nie mam doświadczenia w tych sprawach 🙈
    Co planujecie kupić na drzemki dziecka w ciągu dnia? Co polecacie? Chcialabym, aby bylo mobilne i zależy mi, aby była regulowana wysokość, mamy w domu jeszcze czworonożne dziecko 🐶 więc ta funkcja jest dla mnie również ważna. Więc proszę te zdecydowane i doświadczone, przyszłe i teraźniejsze Mamy o pomoc 😊
    Dziękuję za każdą odpowiedź 😊

  • Eve1990 Ekspertka
    Postów: 177 172

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik, zerknij sobie na chicco baby hug - chyba idealna opcja zważając na to, co napisałaś. To kołyska, która ma tez funkcje leżaczka i później krzesełka (można wykorzystać podczas rozszerzania diety). Ma regulowana wysokość i jest na kółkach (nie za duża, wiec swobodnie można przemieszczać się po mieszkaniu. Dla mnie super opcja jest również ten pałąk nad łóżeczkiem z zawieszkami, światełkami i muzyczka. Przyznam,. ze na naszym synku zawieszki od chicco nie robią wrazenia, ale bez problemu mocujemy tam inne zabawki - maskotki sensoryczne, a ostatnio taka mini karuzele od tiny love. Wg mnie taka opcja sprawdza się dużo lepiej niż leżenie macie, bo maluszek dłużej leży sam (nie denerwuje się tak szybko:p :), a co dla mnie ważne jest bezpieczny, bo sama tez mam pieska i pomimo tego, ze młodemu nigdy krzywdy nie zrobił to jednak miałabym obawy zostawic ich samych na podłodze 😅

    Asik 123 lubi tę wiadomość

    IVF 03.2022 --> 12 komórek zapłodnionych, 2 blastocysty ❄️ 4AB, ❄️ 4BA
    Transfer 28.04.2022 --> 4AB
    5dpt II
    6dpt 29
    8dpt 154
    11dpt 656
    13dpt 1617
    18dpt 5532
    20dpt 7776 i <3

    Poród 40+5 SN

    age.png

    Powrót po rodzeństwo 🐣
    Transfer 03.04.2024 --> 4BA
    5dpt II
    6dpt 14
    8dpt 24
    12dpt 89
    15 dpt 442 🌟
  • Asik 123 Przyjaciółka
    Postów: 71 40

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, dziękuję za odpowiedź.
    Trochę czasu mi zeszło 😅
    To samo poleciła mi również moja koleżanka 😊 więc jeszcze raz dzięki za tak obszerny opis i za zainteresowanie moim postem.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ