X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr dosyć nisko brzuch -29tc
Odpowiedz

dosyć nisko brzuch -29tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 524 544

    Wysłany: 29 września 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) mam takie pytanie, czy któraś z Was miała tak nisko brzuch w ciąży? ja w zasadzie mam tak od początku jak zaczął on być widoczny i nie wiem czy to dobrze czy źle. Do tego mam takie uczucie jakby moja córcia była właśnie na samym dole, bo strasznie się wypycha albo pupką albo główką i czuję taką małą okrągłą kuleczkę. Czasem aż mnie ciągnie w dole brzucha tak jakby schodziła już główką w dół. Ale przecież to za wcześnie trochę.. Jak myślicie co to oznacza?

    👧🏼🩷 Amelia 23.12.2015
    💔 cb 21.12.2023 (5tc)
    👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️ 5.08.2023

    👩🏻 31 l. (1993)
    👱🏼‍♂️ 44 l. (1980)

    Starania od: 12.2023

    💊 Omegamed optima start, Fertistim, Wit. C, Magnez, Cynk, Selen + Wit. E
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nic nie oznacza..w tym tygodniu to normalne:-) Brzuszek obniza sie,bo maluch ląduje coraz niżej :-) Ja juz sie nie sugeruje ani obniżonym brzuchem,ani tym,ze mojej małej rączki sa juz prawie na zewnątrz :-)
    Mam koleżanki,które w 34-35tygodniu brzuch obniży sie na maxa,a urodziły w 42 niestety...
    U Ciebie jeszcze ma duuuuzo czasu :-)

    Ja mam od poczatku niżej,niż inne,a od dwóch tygodni chodzę juz z brzuchem-mam wrazenie-na udach :D
    Główka w dol byla od polowy ciazy,nawet wcześniej..i caly czas ja tam czułam przez resztę ciąży :-)
    Przyjdzie jej czas,to wyjdzie:-) Kazda z nas jest inna,wiec nie ma co sugerować sie opiniami innych,bo to niepotrzebne nakrecanie-czy dobrze,czy zle..Jedna napisze dobrze,druga zle..
    A Ty niepotrzebnie będziesz się martwić...i po co?
    Dobrze się rozwija i to jest najwazniejsze:-)
    Kazda jest inaczej zbudowana i tez martwilam sie,ze moj brzuch idzie jak piramida do przodu i ze jest niżej...ale to normalne:-) Jedna idzie wszerz,inna do przodu...jedna ma nisko,druga wysoko..:-)

    FasUla lubi tę wiadomość

  • karmar Autorytet
    Postów: 262 181

    Wysłany: 29 września 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę tak jak Dodi - oznacza to jedynie,że grawitacja działa ;) Twoje dziecię jest tam,gdzie jest i tyle. I wcale nie oznacza to,że urodzisz przedwcześnie. Mam koleżankę,która ponad miesiąc przed terminem chodziła już z rozwarciem. Lekarka wróżyła jej szybki poród. I co? Urodziła w skończonym 41 tygodniu :) Nie ma reguły. Brzuch brzuchem, rozwarcie rozwarciem,a dzieciak jak się uprze,to nawet za nóżkę go nie wytargasz ;)

    dddodiii lubi tę wiadomość

    qXNVp2.png
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 524 544

    Wysłany: 29 września 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, masz rację w 100% :) uspokoiłaś moją ciekawość hehe :) też właśnie czuję główkę i rączki gdzieś obok pęcherza bo czasem jak macha sobie nimi to aż łaskocze i zaraz zaczyna mi się chcieć siku ;P a nóżki znowu wpycha mi gdzieś pod żebra ;D

    👧🏼🩷 Amelia 23.12.2015
    💔 cb 21.12.2023 (5tc)
    👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️ 5.08.2023

    👩🏻 31 l. (1993)
    👱🏼‍♂️ 44 l. (1980)

    Starania od: 12.2023

    💊 Omegamed optima start, Fertistim, Wit. C, Magnez, Cynk, Selen + Wit. E
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena321 wrote:
    No tak, masz rację w 100% :) uspokoiłaś moją ciekawość hehe :) też właśnie czuję główkę i rączki gdzieś obok pęcherza bo czasem jak macha sobie nimi to aż łaskocze i zaraz zaczyna mi się chcieć siku ;P a nóżki znowu wpycha mi gdzieś pod żebra ;D
    I tak właśnie ma byc:-) prawidlowo:-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ