X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr długość szyjki wg badania recznego a badania usg
Odpowiedz

długość szyjki wg badania recznego a badania usg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 29 marca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trafiłam dzisiaj do szpitala z plamieniem (na IP trafiłam na moją dr prowadzącą)
    Jest to 33t6d
    Wg badania ręcznego krwawienie jest z powodu rozwierania i skracania się szyjki
    A wg badania usg szyjka ma 33mm

    Którym badaniem bardziej się sugerować?
    Czy któraś z Was miała podobną sytuację?

    Zostałam na obserwacji w szpitalu, dostałam też sterydy na płuca dla dziecka

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 30 marca 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Człowiek nie maszyna i może się pomylić, tak samo maszyna też może się pomylić bo ma ustawione pewne parametry, które są uśrednione.

    Sugerowałabym się jednak badaniem lekarza, chociażby dlatego że każda z nas jest inna i trzeba podchodzić do każdej indywidualnie. A komputer ma ustawione pewne parametry które występują najczęściej u danej grupy kobiet.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ