X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Data porodu z OM a OW
Odpowiedz

Data porodu z OM a OW

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sachmet1769 Znajoma
    Postów: 21 4

    Wysłany: 28 lipca 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane, powiedzcie mi proszę dlaczego data porodu wyznaczana z dnia ostatniej miesiączki znacznie się różni od terminu wyznaczanego z dnia ostatniej owulacji... wpisałam siobie właśnie w kalkulatorze daty porodu i wyszły mi cyrki nie z tej ziemi hehe właśnie dlatego ze była zaznaczona opcja aby wyluiczyć termin z dnia ostatniej owulacji....?? :-D

    Sachmetka
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 28 lipca 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo proste ;) zaznaczając by wyliczano z ostatniej miesiączki, tam jest wszystko uśrednione, a przecież nie każda kobieta ma fazę lutealną 14 dni i miesiączkę po środku cyklu ;)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ