X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Czy Wy też tak macie?
Odpowiedz

Czy Wy też tak macie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 12 listopada 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :)
    Czuje się coraz bardziej jak alkoholiczka :/
    taką mam ochotę na piwo czy wino i jakoś zaczynam mieć do siebie o to pretensje

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • DarkAngel666 Koleżanka
    Postów: 58 30

    Wysłany: 12 listopada 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj w klubie, o rany napiłabym się martini białego z limonką, albo piwa. Dziękuję, że mi przypomniałaś jak bardzo mi się chce :P Raczej nie ma powodów do wyrzutów, bo przecież to, że mamy ochotę to nie znaczy, że od razu idziemy pić. Druga sprawa już trochę w tej ciąży jesteśmy, to nie dziwne, że po takiej przerwie (w tym całe lato bez alkoholu) mamy ochotę na trochę używek :D

    961le6ydzx2vaobx.png
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 539 563

    Wysłany: 12 listopada 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie kilka razy wypiłam małe piwko :) po 25 tygodniu. Teraz juz 35 tydzień i ostatnio miałam takiego smaka że nawet 3/4 wypiłam. Moja babcia powiedziała mi że jak się ma ochotę i to raz na jakiś czas, to wtedy nie zaszkodzi ;) ja też jestem tego zdania

    👧🏼🩷 Amelia 23.12.2015
    💔 cb 21.12.2023 (5tc)
    👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️ 5.08.2023

    👩🏻 31 l. (1993)
    👱🏼‍♂️ 44 l. (1980)

    Starania od: 12.2023

    💊 Omegamed optima start, Fertistim, Wit. C, Magnez, Cynk, Selen + Wit. E
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja największą ochotę mam jak przychodzą goście i wszyscy piją tylko nie ja. Ale w ciąży nie ruszylam nawet ciastka z alkoholem. Pracuje z dziećmi i ich matkami. Znam takie przypadki gdzue kieliszek wina wpłynął na zachowanie maluszka po urodzeniu. Niestety nie ma bezpiecznej dawki alkoholu.

    tulipanna, Lila84 lubią tę wiadomość

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 12 listopada 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciąży nie piłam i nie pije ale chyba pierwsze co zrobię po powrocie ze szpitala to się napije piwa serio :P

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 12 listopada 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DarkAngel666 wrote:
    Witaj w klubie, o rany napiłabym się martini białego z limonką, albo piwa. Dziękuję, że mi przypomniałaś jak bardzo mi się chce :P Raczej nie ma powodów do wyrzutów, bo przecież to, że mamy ochotę to nie znaczy, że od razu idziemy pić. Druga sprawa już trochę w tej ciąży jesteśmy, to nie dziwne, że po takiej przerwie (w tym całe lato bez alkoholu) mamy ochotę na trochę używek :D
    Ha ja mam ochotę na gin z tonikiem :D albo chociaż zimne białe wino.
    Jak dobrze że jestem przy końcówce

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • DarkAngel666 Koleżanka
    Postów: 58 30

    Wysłany: 12 listopada 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ailatan - mam to samo, całe lato non stop grille i imprezki, wszyscy pili nawet osoby kilkanaście lat młodsze, a ja czułam się gorzej niż dzieciak, któremu nic nie wolno :( Podobnie jak Ty nie piję wcale, bo się zwyczajnie boję, nie wybaczyłabym sobie, gdyby przez trochę wina, lub piwo, moje dziecko miało urodzić się chore, trudno - ciąża nie trwa wiecznie, jeszcze się napijemy :)

    @Aga23 - z ust mi to wyjęłaś, ja chyba też pierwsze co zrobię po powrocie ze szpitala to unieszkodliwię browarka :)

    961le6ydzx2vaobx.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 12 listopada 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dajcie spokój ja już się umówiłam z koleżanką wstępnie na 6 grudnia na piwo :D po prostu paranoja :P

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh widzę szybko ... a polog? Ja jeszcze chce karmić.. potem chce kolejne dziecko.. jeszcze trochę czasu minie zanim wrócą imprezki ;)

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 12 listopada 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam połóg gorsze rzeczy przeżyłam :) byle do cesarki nie doszło to będzie ok

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 12 listopada 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie w szpitalu to kobiety piły piwo na pokarm bo lekarz zalecał he

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 12 listopada 2015, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak! Choćby jeden mały łyczek zimnego, cytrynowego piwka...

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • mareczkowa Koleżanka
    Postów: 90 18

    Wysłany: 18 listopada 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piwko... pięknie pachnie :D I jeszcz o tego puścić małego dymka...

    p19u3e3keqh6k6fi.png
    3jvzanlilcl7l3tn.png
  • Madlene.:) Autorytet
    Postów: 782 1329

    Wysłany: 18 listopada 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się najbardziej marzy dymek, :) rzuciłam palenie jeszcze przed ciążą ale dopiero w ciąży miałam mega ochotę hihih,:) Nie mam zamiaru wracać do palenia, ale pomarzyć można :P

    28whyx8d41olhvnv.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 18 listopada 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi jeszcze koleżanka robi kurde smaka ostatnio :D
    Kilka dni temu winko sobie popijała a wczoraj piwko oh tak mi się marzy ale w sumie teraz to już z górki bo niedługo będę mogła zasmakować

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • rybkunia Przyjaciółka
    Postów: 75 34

    Wysłany: 22 listopada 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam cholerną ochotę na grzane wino!! z przyprawami i pomarańczą.. hmm... a do tego kanapka z łososiem edzonym na zimno, serem pleśniowym .... nie mogę sie doczekać:D

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ