X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Czy posiew jest wiarygodny?
Odpowiedz

Czy posiew jest wiarygodny?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sobotę wieczorem zaaplikowalam sobie Lactovaginal i VitagynC, a we wtorek po południu poszłam na posiew z pochwy. Czy po takiej przerwie między lekami a posiewem wynik jest wiarygodny?

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalia wrote:
    W sobotę wieczorem zaaplikowalam sobie Lactovaginal i VitagynC, a we wtorek po południu poszłam na posiew z pochwy. Czy po takiej przerwie między lekami a posiewem wynik jest wiarygodny?

    A czemu miałby być niewiarygodny?
    Nie stosowałaś żadnych leków tylko probiotyki. Gdyby była bakteria/grzyb to by była, a jak nie ma to tylko się cieszyć.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez te probiotyki, czy one nie zahamowały namnażania bakterii ;) bo np. zawsze miałam w opisie info, że występuje poza Lactobacillus flora saprofityczna ( np. kolonizacjs e.coli nie wymagająca leczenia), a tym razem nie mam tego opisu. ;) Wiec zastanawiam się czy te probiotyki mogły wpłynąć jakoś na wynik, np. jakoś "zatuszowac" obecność e.coli.

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ