X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Czy któraś z Was jeszcze pracuje?
Odpowiedz

Czy któraś z Was jeszcze pracuje?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, tak pytam z ciekawości. Ja jeszcze pracuję, planowo do końca maja, chciałam się wymienić spostrzeżeniami, bo już coraz ciężej się robi :) Miłego dnia!

  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja na L4 od 25 tygodnia ciąży. I nie żaluję :)

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuniusia - i odpoczywaj jak możesz :)
    Ja twardo chciałam jak najdłużej, bo długo ciąży nie zauważałam ;) ale teraz te ostatnie 4 tygodnie będą cięęęęężkie ;P
    ale nie zawinę się z dnia na dzień, muszę przekazać projekty i mój zespół - a nadzoruję 4 osoby, więc to nie takie proste

  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jasne, ja w pracy powiedziałam po skończeniu 3 msca więć dla nich długo pracowałam bo wiedzieli już dłuższy czas o ciąży. Nie zostawiłam firmy na lodzie. Choć ostatnio były podwyżki w pracy i okazało się że ja dostałam najmniej-mimo że jestem ciągle chwalona itp. Powodem zapewne jest ciąża. Więc mega to niesprawiedliwe i żaluje że nawet wcześniej teraz nie poszłam na L4. TY się starasz a oni mają Cię w ....

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to fakt, lekko nie jest. Ja usłyszałam ze dostała bym awans,ale teraz to dopiero jak wrócę. ..

    No nic taki lajf ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ