X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Czop sluzowy???? kiedy odchodzi????
Odpowiedz

Czop sluzowy???? kiedy odchodzi????

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • BlacKAngel1989 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 14 października 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie... Kiedy odeszly wam czopy sluzowe??? Jak wygladaly???? I wszystko na ten temat..
    Jestem w 33tc i dzisiaj zaczal mi odchodzic. W poniedzialek wizyta, wiec poczekam , bo nic innego mi nie dolega ale jestem przerazona.... To za wczesnie chyba?

  • Pajka89 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 17 października 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej BlacKAngel1989 i jak tam wizyta u lekarza? Jestem ciekawa co powiedział ci w zwiazku z tym czopem śluzowym? Jak maleństwo już na świat się pcha?

    Pajka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ