X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Czop śluzowy?!
Odpowiedz

Czop śluzowy?!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 22 lipca 2017, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi bo czytam wszędzie ale nigdzie nikt nie miał tak jak ja.
    W tamtym tygodniu myślałam że już całkowicie odszedl mi czop był on kremowo bezbarwny w dość dużej ilości tak mi wtedy wydawało. Ale od wczoraj odchodzi mi brunatny albo z krwią w ogromnej ilości aż za przeproszeniem po nogach leci. Wczoraj miałam wizytę dziś byłam w szpitalu i przy lekarzu prowadzącym i położnej podczas badania też sporo tego wyleciało. Czy to normalne że tego jest aż tak dużo? I to w dodatku z krwia? Czy też tak mialyscie? Termin mam 27 lipca położna stwierdziła że i tak nie doczekam tego terminu ale mnie nic nie jest totalna cisza, lekkie tylko pobolewania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 09:48

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ