X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr czop śluzowy
Odpowiedz

czop śluzowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • złośliwa anulka Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! W piątek byłam na wizycie u ginekologa ponaciągał mi szyjkę. Cały dzień źle się czułam (wymiotowałam, ból brzucha). Wczoraj już było lepiej, ale odczuwam czasem skurcze przepowiadające. W nocy zaś będąc w toalecie zauważyłam na wkładce taki przezroczysto brązowy "glut". Czy to jest tzw. czop śluzowy. Później jak wstawałam do toalety to odczuwałam taki ból jak miesiączkowy + plamienie krwią. Teraz już się to uspokoiło. Robić coś z tym czy jeszcze poczekać aż się będzie coś działo?

    anulka
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie znam, ale tutaj jest cały temat: https://bellybestfriend.pl/forum/porod/czop-sluzowy,745.html

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ