X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Co jecie przy cukrzycy ciążowej
Odpowiedz

Co jecie przy cukrzycy ciążowej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 8 lutego 2021, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć - mam pytanie odnośnie jedzenia przy cukrzycy ciążowej - co jecie , macie jakieś smaczne i odpowiednie dania, aby opanować cukier

    gwz lubi tę wiadomość

  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 8 lutego 2021, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero 3 dzień i sprawdzam co mogę jeść. Zauważyłam na razie, że wystarczy że jem mniejsze porcje a często (2-2,5h) i cukry po posiłkach jak na razie mieszczą się w normie. Zamiast cukru, dosładzam sobie herbatkę ksylitolem. Jem ciemne pieczywo. Póki co, to wystarcza.
    Jeśli jednak masz problem z dietą, polecam zamówić sobie diete pudelkową. Przynajmniej na początku bedziesz wiedziala co jeść.
    https://suvibox.pl/diety/dieta-dla-kobiet-w-ciazy/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2021, 09:41

    gwz lubi tę wiadomość

  • Martyna155 Przyjaciółka
    Postów: 101 45

    Wysłany: 13 lutego 2021, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej tez jesyem na diecie codziennie badam cukier 4 razy , z rana jem najczęściej , jajka smażone z awokado papryka pomidor i pumpernikiel , drugie śniadanie to owsianka z płatkami prawnymi - 2 łyżki i jogurt naturalny , obiad pierś z kurczaka grillowana z kasza gryczana , podwieczorek jakiś sok z grapefruitem a kolacja kanapki z pasztetem , wędlina pomidorem - mój stały zestaw i się sprawdza :)

  • daria1 Przyjaciółka
    Postów: 160 32

    Wysłany: 22 marca 2021, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzeba najlepiej odstawic wszystkie slodkie napoje mozna robic sobie napoj woda z pomarancza jest super albo przerzucic sie na soki pomidorowe sa niskokaloryczne

    ubranka dla niemowląt
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ