X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Ciągle infekcje intymne
Odpowiedz

Ciągle infekcje intymne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tuska Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 27 marca 2020, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Odkąd zaczelam 6 miesiąc ciąży zmagam się z infekcjami intymnymi. Gdy zapalenie minie w środku pojawia się na zewnątrz. Lekarz oprócz clotrimazolum w maści i pumafucin nie daje nic. Mówi że minie po porodzie, ale ja już mam dość pieczenia miejsc intymnych.
    Powiedzcie te które miały taki problem w ciazy, czy faktycznie zaraz po porodzie to mija czy musialyscie jeszcze dalej leczyć się globulkami?
    Dodajcie otuchy bo ja już tracę wiarę w normalne funkcjonowanie;-(((

  • kalinka Znajoma
    Postów: 26 1

    Wysłany: 5 maja 2021, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam i minelo ale ni eod razu po ciazy. tez uzywalam rozne globulki i w sumie ciezko powiedziec co tak naprawde pomoglo :( wiem co czujesz, zyc ie z tym nie da. moze na razie smarujj sobie chociaz jakimis kremami lagodzacymi, myj sie po kazdej toalecie i chociaz troche lepiej powinno byc... jeszcze jest fajna strona z poradami naturalna plodnosc moze cos tam znajdziesz dla siebie jeszcze..

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 27 maja 2021, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam tak w każdej ciąży, od początku do końca. Moja kuracja wyglądała tak, że brałam cała ciążę co 3 dni globulke, bo inaczej od razu nawrót. Teraz też jestem w ciąży w 38 tyg i od 2 MSC mialam spokój, bo zastosowałam canesten ,1 globulka zawierająca clotrimazolum ( znacznie skuteczniejsze niż te wszystkie natamycyny i temu podobne, które się bierze po 10 dni, a i tak mają słaba skuteczność). Także z całego serca polecam. Bez recepty i ma badania dotyczące bezpieczeństwa stosowania w ciąży.
    Po tych 2 MSC pojawiła się znowu infekcja i znowu zastosowałam i znowu długi czas nie mam.

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ