X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr choroba bostońska,bostonka,coxackie
Odpowiedz

choroba bostońska,bostonka,coxackie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • magdula83 Znajoma
    Postów: 31 6

    Wysłany: 25 października 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spotkalyscie sie z tym w ciazy ?Jestem w 28 tyg ciazy blizniaczej.. Moj 5 letni synek przyniosl z przedszkola Bostonke-choroba rak i nog i jamy ustnej. Ma krostki na dloniach, stopach i tyle..Brak goraczki i objawwo w jamie ustnej. Mocz, crp i ASO w normie. Moje CRP tez w normie- 4.
    Odizolowalam go( do dziadkow pojechal), zdezynfekowalam mieszkanie ale i tak sie boje. Roznie pisza o Caxackie bo to ten wirus wywoluje te choroba..
    Poki co nie mam zadnych objaowow…Zrobie tez IGM IgG na Coxackie za pare dni..
    Jakies mialyscie z tym doswiadczenia ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2016, 21:04

    magdula83

    2011-zdrowy syn ,ciaza bez problemow
    2013,2014-poronienia w 10 tyg , puste jaja plodowe
    2015-juz na lekach, poronienie w 10 tyg, bilo serce tym razem
    Leiden, Mthfr heterozygota, maloplytkowosc, hashimoto, ANA dodatnie w niskim mianie
  • PeggySue Autorytet
    Postów: 545 263

    Wysłany: 26 października 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przechodziłam dwa tygodnie temu. Córka 1.5r zaraziła się niewiadomo skąd i od kogo. Niestety jest za mała,żebym mogła ją do kogoś wysłać i zaraziłam się po 5 dniach. Miałam wysypkę i pęcherze na dłoniach i stopach. Po 2 tygodniach nadal mam ślady bo schodzi skóra w miejscu pęcherzy. Córka przeszła o wiele łagodniej mimo ran w buzi. Wysypka zeszła jej po 7 dniach. Ja niestety przeszłam ją gorzej. Lekarz rodzinny ani ginekolog nie przejęli się tą chorobą kompletnie - ot,przejdzie samo i tyle, nie jest groźna dla dziecka na tym etapie na pewno :)

    f2w3yx8dyu5e286e.png
    km5sroeqx17f5ycl.png[/url]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ