X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Cholestaza ciążowa
Odpowiedz

Cholestaza ciążowa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anjaa Ekspertka
    Postów: 127 137

    Wysłany: 21 marca 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mamuśki....
    mam pytanie czy któraś z Was zmaga, albo zmagała się z cholestazą ciążową? Obecnie jestem w 34 tc, cholestaza uaktywniła się u mnie w 28 tc.... mam za sobą już dwa dwutygodniowe pobyty w szpitalu gdzie podawali mi codziennie po 3 kroplówki i leki ursofalk i essentiale forte. Obecnie jestem w domu na przepustce, ale we wtorek za tydzień znowu powrót do szpitala..... Bardzo martwię się o dzidziusia, mam wrażenie że niedługo zgłupieję przez ta chorobę ;/ pozdrawiam

    [link=https://www.suwaczki.com/]p19udqk3640ct2sr.png[/link]


    '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    Aniołek 6 tc .... 15.02.2015 roku
  • Paolaaa Autorytet
    Postów: 747 188

    Wysłany: 25 marca 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy możesz napisać czym się cholestaza u Ciebie objawiała? Czy zdiagnozowano to u Ciebie badaniem prób wątrobowych?

    U mnie już w 8 tc pojawiła się swędząca wysypka na dekoldzie i trochę na plecach. Po miesiącu samo przeszło, ale nie na długo. Około dwa tygodnie temu dopadł mnie łupież różowy Gilberta i znów swędząca wysypka tylko mocniejsza plus mnóstwo czerwonych kropek na tułowiu. Jednak boje się, że mogę mieć 2w1 i w poniedziałek idę zrobić próby wątrowobe bo już kiedyś miałam wysoką bilirubinę i GGTP.

    Czy do szpitala zostałaś skierowana przez lekarza ginekologa czy musiałaś z cholestazą iść do jakiegoś innego lekarza?

    4c3t9n73nr884ilb.png
    01.03.2016- test HARMONY- zdrowa dziewucha :*
    15.08.2016- WITAJ KSIĘŻNICZKO :-)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ