X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Cholestaza
Odpowiedz

Cholestaza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AfterAll24 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam problem, podejrzenie cholestazy ciążowej... Czy któraś z Was to przechodziła? Jakieś wskazówki, porady?

    f2w3dqk3hl8qrw2j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak stwierdzono cholestaze?

  • karola84 Ekspertka
    Postów: 348 69

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam cholestazę i miałam cc w 34 tyg i 4 dni jeśli potrzebujesz info to napisz na pv :)

    kocham Cię córeczko (*)(*)(*) 22.05.2013
  • AfterAll24 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 9 września 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście cholestaza została wykluczona... :)

    f2w3dqk3hl8qrw2j.png
  • Femme Przyjaciółka
    Postów: 97 24

    Wysłany: 20 września 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was może jeszcze coś powiedzieć o cholestazie? Zaczynam dopiero 34tc wiec mam pełne 33 skonczone. Od piątku leżę w szpitalu i prawdopodobnie zostanę tu już do rozwiązania a raczej do porodu przedwczesnego... Moje wyniki alat aspat to ok 700 i 359 wiec mega wysokie. Dostalam sterydy, biore co chwile jakies tabletki i hydroxyzine na swedzenie i w przyszlm tygodniu ma sie okazac jak wyniki sie zavchowują i czy nie bedzie trzeba rozwiazywac ciazy w ciągu tygodnia nawet. Jestem załamana, dzidziuś w piątek wazył dopiero 1850 gram.
    Któraś miała podobnie złe wyniki i udało sie donosić chociażby do 35, 36 tygodnia lub nawet dalej..i czy dzidzia urodziła się zdrowa?

    rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • Aga 1 Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 12 listopada 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana w pierwszej ciąży dostałam cholestaze w 34 tygodniu ciąży wyladowałam w szpitalu dostałam leki i wszystko mi przeszło mała urodziła sie naturalnie i była zdrowa natomiast teraz jestem w 28 tygodniu ciazy i zaczeła mi sie pojawiac wysypka i boję sie ze to jest to samo co w pierwszej ciaży tylko z przyspieszeniem jutro mam wizyte to sie okaże co i jak aż sie boje.

    Aga30
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ