X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Bulgotanie podczas oddychania
Odpowiedz

Bulgotanie podczas oddychania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 1 maja 2019, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dziwną chyba przypadłość. Często mi się zdarza, że podczas wdechu w brzuchu mi bulgocze, jakby gdzieś powietrze tam bokiem uciekalo, jest to irytujące i niepokojące. Nabieram powietrza i słyszę głośne warczenie w górnej części brzucha zaraz pod żebrami. Dodam też, że mam drętwienie i mówienie też często w tym miejscu.

  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 6 maja 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety na forum ciężko uzyskać diagnozę :) mówiłaś o tym swojemu lekarzowi?

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 7 maja 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, mówiłam, ale chyba uważa, że taak ma być, bo badania wychodzą dobrze, nie ma zastrzeżeń.

  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 8 maja 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to chyba nie masz czym się martwić :)

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • PannaJoanna Znajoma
    Postów: 29 24

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księżna wrote:
    Mam dziwną chyba przypadłość. Często mi się zdarza, że podczas wdechu w brzuchu mi bulgocze, jakby gdzieś powietrze tam bokiem uciekalo, jest to irytujące i niepokojące. Nabieram powietrza i słyszę głośne warczenie w górnej części brzucha zaraz pod żebrami. Dodam też, że mam drętwienie i mówienie też często w tym miejscu.

    Mam tak samo :) u mnie bulgocze pod lewym zebrem juz od kilku miesiecy :) nic zlego sie oprocz tego nie dzieje :)

    7cbc0e7858.png[/url]
    c9b9c58053.png[/url]
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 27 maja 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moim zdaniem to nie jest normalne. Ja tak nie mam i ludzie, których znam nigdy mi o czymś takim nie wspominali. Ty sama wydajesz się tym zaniepokojona i pozwalasz sobie, żeby obcy człowiek Ci mówił jak Ty się czujesz i czy to jest normalne czy nie? Jakie badania Ci zlecił lekarz? Morfologię? Czy jakieś specjalistyczne? Ja bym nie odpuszczała, jeśli takie coś by mnie martwiło. Na pewno przejrzałabym internet pod tym kątem, zmieniłabym lekarza, przyjrzałabym się swojej diecie, etc.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ