X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Brzuch - czym smarujecie ?
Odpowiedz

Brzuch - czym smarujecie ?

Oceń ten wątek:
  • Franka2104 Autorytet
    Postów: 312 412

    Wysłany: 18 lutego 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julka_kulka wrote:
    faktycznie slyszałam taką teorię.. to jak dziewczyny u Was wygląda sprawa z tymi genami? ;)

    Moja mama nie ma po ciaży ani jednego rozstępu, ja póki co również. Ale mimo tych podobno dobrych genów bardzo pilnuję pięlęgnacji skóry

    tb739vvj5r83d9nz.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 372

    Wysłany: 19 lutego 2019, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julka_kulka wrote:
    faktycznie slyszałam taką teorię.. to jak dziewczyny u Was wygląda sprawa z tymi genami? ;)
    U mnie babcia i mama nie miały rozstępów. Ja miałam. ;)

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • Niesia29011 Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 20 lutego 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie geny idealne, w pierwszej ciąży smarowałam się oliwką zwykłą dla dzieci i zero rozstępów, teraz w drugiej brzuch znacznie większy, nie smaruje się niczym no chyba że czuję że skóra mnie swędzi to od małego biorę trochę balsamu i rozstępu ani jednego

  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 21 lutego 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pozazdrościc :)

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • Airo Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 10 maja 2019, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czy będziemy miały rozstępy czy nie w dużej mierze zależy od genetyki. Jedna osoba ma do tego predyspozycje, druga osoba jednak takich predyspozycji nie będzie miala i nie dorobi się rozstępów.

    Polecam zwracać uwagę na skład kosmetyków do masażu. W składzie najlepiej jeśli znajdą się naturalne olejki oraz masła. Powinno się natomiast unikać składników takich jak parafina czy oleje mineralne.

    https://airo.fun
    Fun Lab sp. z o.o.
    ul. Łopuszańska 22
    02-220 Warszawa
    REGON: 365242230
    NIP: 5223070000
    tel. +48 22 379 55 75
    [email protected]
  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 13 maja 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a widziałyście te nowe kosmetyki naturalne chodakowskiej? jakaś dziewczyna pytała się, czy można w ciąży smarować i odpisała jej, że jak najbardziej.. ktoś stosował?

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej i drugiej ciąży nie smarowałam i rozstępów brak. Jednak piersi mocno ucierpiały, bo zaraz po porodzie tak mi sie szybko wypełniły, że chyba skóra nie wytrzymała;/

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 14 maja 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    judysia86 wrote:
    a widziałyście te nowe kosmetyki naturalne chodakowskiej? jakaś dziewczyna pytała się, czy można w ciąży smarować i odpisała jej, że jak najbardziej.. ktoś stosował?

    Kupiłam niedawno balsam, bo był w promocji w rossmanie za 16zł, powiem tak, super nawilża, pięknie pachnie, szybko się wchłania :) Ja mam granat i jagody goji. Nie wiem jak to się przekłada na rozstępy, bo mi się jeszcze nie pojawiły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2019, 19:41

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • Britka Przyjaciółka
    Postów: 70 24

    Wysłany: 3 czerwca 2019, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Regularnie masuję oraz smaruję oliwką. Nie kupuję przy tym gotowej oliwki bo jestem zdania, ze najlepsza jest ta domowa ( w sieci jest wiele przepisów na oliwki antycellulitowe, które w składzie są o wiele lepsze niż wszystko co co można kupić w sieci).

    Mam jednak świadomość, ze każda reaguje inaczej oraz wszystko tak naprawdę zalezy od genów. Jedna będzie miała wiekszą tendencję do robienia się rozstępów. Druga mniejsza.
    Sama niestety mam tendencję tak więc pewnie będe musiała się poratować jakimś zabiegiem.
    https://www.sucha24.pl/component/k2/item/11256-mezoterapia-iglowa-wskazania-przebieg-zabiegu-efekty

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2019, 10:48

  • Paulinye Ekspertka
    Postów: 208 98

    Wysłany: 15 stycznia 2020, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja smaruję Bio-Oil. Na razie nie widzę żadnych rozstępów, mam jedynie na piersiach, ale smaruję cały czas i zobaczymy potem czy zbledną.

    nzjd9jcg6z6mqaqf.png
    klz9tv73mh4koy9p.png
    x7g1u6bdz9fwpu62.png
  • Limonka Autorytet
    Postów: 811 331

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bio-oil / oliwka pielegnacyjna babydream

    Coreczka 11.2019 <3
  • VR Koleżanka
    Postów: 165 12

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam bardzo jasną skórę podatną na blizny i rozstępy (mam generalnie rozstępy na plecach i biuście od wieku nastoletniego ;( ). Póki co nie dostałam rozstępów na brzuchu. Smaruję się bio-oil, stosuję na brzuch, biust i na twarz, bo mam blizny po krostkach i uważam, że daje super efekty.

    52f668246f.png

    [*] 8tc 10.2016 łyżeczkowanie
    [*] 5tc 08.2017 cp
    Kraków

    MTHFR C6ttC-T hetero
    PAI-1 4G/5G homo
    hiperprolaktynemia czynnościowa
  • Panna Migotka Koleżanka
    Postów: 45 63

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam Bentley Organic masło kokosowe do ciała. Moim zdaniem wszystko zależy od predyspozycji do rozstępów, czy je mamy czy nie.

    05.08.2019 transfer ❤
    f2wlp07wa54vtd0y.png
  • ElenaM Autorytet
    Postów: 719 540

    Wysłany: 6 lutego 2020, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuję olejek migdałowy i od czasu do czasu palmers. Nie stosuje codziennie tylko jak partner robi mi masaż pleców to sobie przypomne o brzuchu :). Narazie brak rostepow mimo że siostra była nimi wręcz usiana. Za to mam dwa "zylaki" na brzuchu.
    Wydaje mi się że geny to jedno ale też dwa ile przytyjemy w ciąży. Mi się sporo przytyło bo już 14 kg i mam duży brzuch ale koleżanka jest w 8 msc i przytyła łącznie 700 gram a brzusio ma jakby była może w 3 msc

    Ja:endometrioza (laparo 11.2018),
    Partner: 4% prawidłowych plemników (dane z 2019r)
    Rozpoznanie: niepłodność idiopatyczna

    8.07.2019 1 IUI- :(
    29.07.2019- 2 IUI ♥️--> Ur. Małej😍
    05.2022- 3 IUI ❤-->ur. Małego 🥰
  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 17 lutego 2020, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama jestem dopiero w I trymestrze ciaży tak więc jeszcze nie mam brzucha ale i tak codzizennie smaruję sobie kremem oraz oliwką.Niestety ale mam genetyczne skłonności do powstawania rozstępów.... Nie zamierzam wiele przytyć ale sądzę, ze i tak mi się porobią....
    Ehhh, potem trzeba będzie zastanawiać się nad laserowym usuwaniem pewnie.
    https://depilacjalaserem.info.pl/zabiegi-medycyny-estetycznej-czy-na-pewno-dla-kazdego/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2020, 10:48

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 24 lutego 2020, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olej kokosowy super się sprawdza

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • Eufooria Przyjaciółka
    Postów: 88 146

    Wysłany: 12 marca 2020, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja smaruje oliwką z Hippo. Na tą chwilę 5 kg na plusie, ale startowałam z nadwagą i żadnych rozstępów. Moja mama nie miała nawet przy wadze plus 28 w pierwszej ciąży więc mam nadzieję, że genetyka też trochę pomoże 😀

    thgfskjotkl8dobq.png
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem firma nie ma tutaj takiego duzego znaczenia. Liczy się sklad kosmetykow i to na skład powinno się zwracać uwagę. Wiele firm które specjalizują sie w sprzedazy kosmetyków dla kobiet w ciaży ma sklady kosmetyków o wiele gorsze niż wiele firm oferujących kosmetyki naturalne.

    Polecam tutaj dwie firmy masełek, którymi mozna smarować sobie brzuszek:

    Ecolab - świetne oraz bardzo treściwe masła do ciała z dobrym skladem i w dobrej cenie.

    Clochee - cena nie jest niska ale masełka są wydajne, mają dobry skład oraz są niesamowicie wprost wydajne.

    Można je znaleźć w tym sklepie https://darmarsklep.pl/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2020, 08:13

  • daria1 Przyjaciółka
    Postów: 160 32

    Wysłany: 18 maja 2020, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwka najlepsza i ladnie pachnie

    ubranka dla niemowląt
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 18 czerwca 2020, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam kilka środków, którymi smaruję brzuszek. Nie ograniczam się do jednego:
    mus z borówką z Kontigo
    kilka balsamów z yves rocher
    perfecta
    balsamy z bielendy
    Zwykle smaruję sobie brzuch raz dziennie ( jest to połaczone z masażem). Dodatkowo robię peelingi. Chciałabym częściej ale nie mam na to czasu ;) No i mam świadomość, że rozstępy są w wielu przypadkach genetyczne. Jak będa chciały się pojawić to się pojawią. Pocieszam si, ze w takiej sytaucji możliwe jest zawsze usunięcie rozstępów laserem, czy plastyka brzuchu. https://www.raczkowska.pl/plastyka-brzucha/ Jak tutaj


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2020, 08:09

‹‹ 6 7 8 9 10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ