X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Brzuch - czym smarujecie ?
Odpowiedz

Brzuch - czym smarujecie ?

Oceń ten wątek:
  • hannula Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od samego początku używam balsamu Palmer`s :)

  • saszko Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też używam Palmersa. Na razie ok, bez rozstępów, zobaczymy co będzie później :)

    w4sqyx8drxnwsx6t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2017, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży nic, okazjonalnie balsam i mam na pamiątkę jeden rozstęp nad biodrem i parę mini na piersiach. Dlatego teraz smaruje bio oilem

  • marina9985 Debiutantka
    Postów: 14 28

    Wysłany: 11 października 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oillan 2 razy dziennie.
    Polecam rozstępów nie mam po ciąży.

    marina9985
  • Ela90 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 11 października 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 3 dni do terminu i żadnych rozstępów, a nawet te co miałam z przed kilku lat to są w ogóle nie widoczne. Używam od 4. miesiąca ciąży serię Tołpa Mum - olejek na wilgotną skórę i krem przeciw rozstępom. Ważne jest to, że robię to systematycznie - raz dziennie. No może czasem zdarzyło mi się jeden dzień opuścić :)

    Stosowałam przez ostatnie dwa tygodnie jeszcze na zmianę Palmers'a - zapach cudowny, ale niestety nie wchłania się tak jakbym chciała i klei się do bielizny i piżamy.

    Powodzenia :)

    Termin na 14 października :)
  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 11 października 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cala ciaze Palmers - na brzuch maslo Palmersa, na reszte ciala (nogi, pupa, biodra)- balsam. Startowalam z duza nadwaga a i w ciazy przybralam na razie ok 11 kg,ale nie ma rozstepow, a stare zniknely od smarowania. Cuda!

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 12 października 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja smaruję palmersem już od 6tc 2 razy dziennie i jak na razie rozstępów nie ma :)

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Invictia Przyjaciółka
    Postów: 62 71

    Wysłany: 12 października 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się smaruje palmers na zmianę z bio oil. Palmers zaczęłam już zanim zaszłam w ciąże, a jak zaczęliśmy się starać - już wtedy brałam witaminy ciążowe. A bio oil zaczęłam w drugim trysmestrze do tej pory nie mam żadnego rozstępu :)
    Ale tez staram się pic bardzo dużo wody, tak ponad 3 litry dziennie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2017, 23:23

    Catherine❤️
    010i3e3kpqm93z17.png
    Data porodu - 9 Grudnia ❤️
  • MikroLena Koleżanka
    Postów: 68 17

    Wysłany: 15 października 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co polecicie na SWĘDZĄCY brzuch?

    Nie mam na razie żadnych rozstępów, a skóra nie jest sucha lub napięta, więc nie wiem czemu mnie swędzi.

    dqpranliwnrweqx3.png
  • Azzurra Autorytet
    Postów: 1116 959

    Wysłany: 17 października 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MikroLena, a może spróbuj olejku migdałowego.Mnie też swędział bardzo brzuch( wcześniej stosowałam Mustelę). Kupiłam olej migdałowy z Rossmanna i smarowałam min. dwa razy dziennie po prysznicu jeszcze na wilgotną skórę i pamiętam, że pomógł. Rozstępów brak, choć ja w ciąży przytyłam sporo i brzuch miałam ogromny.
    A jak nie pomoże na brzuch, to przyda się na pewno (choćby zamiast odżywki do włosów pod prysznic).

    MikroLena lubi tę wiadomość

    c55f3e3ka2zssd9g.png
    km5szbmhhu8jucb0.png
  • MikroLena Koleżanka
    Postów: 68 17

    Wysłany: 18 października 2017, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam oliwkę dla bobasów i zaraz pomogła. Tylko strasznie wolno się wchłania :( - jak to olejki.

    Wcześniej próbowałam Elancyl, Oeparol i było bez zmian, a nawilżający oliwkowy krem z Ziaji to jeszcze pogorszył sprawę.

    dqpranliwnrweqx3.png
  • d.orota Koleżanka
    Postów: 39 0

    Wysłany: 18 października 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od początku ciąży stosowałam kilka różnych produktów, ale po większości z nich I tak czułam, ze skora mnie ciągnie lub swędzi. Ostatnio dostałam w aptece próbkę Oillan Mama Multiaktywny balsam przeciw rozstępom i po pierwszym użyciu zdecydowałam się kupić cala tubkę. Dobra konsystencja, zupełnie się wchłania, można od razu nakładać ubrania, już po pierwszym dniu skóra przestała mnie ciągnąć i swędzieć, poprawił się nawet jej wygląd – nie jest już zaczerwieniona.

    p19uqqmz9qpwb8k1.png
  • małżowinka Autorytet
    Postów: 679 331

    Wysłany: 7 listopada 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja używam balsamu babydream fur mama z rossmana, polecam :-)

    6ce5d64554.png
    6a2c04a9b6.png
  • d.orota Koleżanka
    Postów: 39 0

    Wysłany: 7 listopada 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małżowinka wrote:
    a ja używam balsamu babydream fur mama z rossmana, polecam :-)

    Zdecydowanie tak, kupilam polecony przez kolezanke i efekty takie same jak przy 3 razy drozszym Oillanie.

    Polecam Wam tez stronke z analizami skladow kosmetykow dla mam i dzieci. Tu akurat o kremach na rozstepy http://www.srokao.pl/2011/03/analiza.html#

    p19uqqmz9qpwb8k1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kremy, bo nie uznaję oliwek.

    Hipp gęsty, fajny i pięknie pachnie. Na zmianę z Elancylem.

  • Jaś i Małgosia Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 30 listopada 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży od 4 miesiąca seria Tołpy i byłam zadowolona choć na ubraniach już pod koniec ciąży posistawial dziwny zapach nawet po wypraniu. Efekt-zadnego rozstepu i 14 kg w całej ciąży. Smarowałam 2x dziennie. W obecnej ciąży już widzę że przytyje łącznie około 18 kg i smaruje się balsamem przeciw rozstepom Ziaja mama. Efekt ten sam, na razie bez rozstępów, zapach neutralny a cena dużo niższa. Ważne żeby smarować codziennie 2x a w końcówce ciąży jeśli skóra swędzi to nawet 3x. Ja na przykład rano smaruje się i chodzę tak około 15 minut w koszuli nocnej dopóki się dobrze nie wchlonie i potem ubieram normalne ciuchy aby nic mnie nie wkurzalo. Kwestia genów moim zdaniem też odgrywa rolę, moja mama nigdy nie miała rozstępów a ponadto obie mamy taką budowę ciała że skórę na brzuchu od zawsze miałyśmy luźną, nigdy nie miałam idealnie płaskiego brzucha choć uważam że byłam ogólnie szczupła więc ta skóra na brzuchu może się spokojnie rozciagnąć.


  • kaskers56 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kilka miesięcy smarowałam olejkiem Lirene "będę mamą", teraz przerzuciłam się na babydream fur mama :)

    Maruder lubi tę wiadomość

  • JC Debiutantka
    Postów: 6 4

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem za jak najbardziej naturalnym i bezpiecznym składem wszystkiego - zwłaszcza w aktualnym momencie, aby maluszek miał się dobrze.
    Od około 3go miesiąca na przemian smarowałam olejem kokosowym (nie jest kupiony w Polsce, ponieważ oleje kokosowe w tutejszych sklepach to niestety mieszanka różnych substancji) oraz olejem ze słodkich migdałów.
    Jakiś czas temu dostałam u ginekologa dużo próbek z firmy Palmer's "Cococa butter formula with vitamin E; Massage Lotion for stretch marks). Muszę powiedzie, że dobrze się sprawdza. Jak regularnie smaruję to rozstępy, które już nabrały ciemnego koloru zaczynają powolutku zanikać (rozjaśniać się), zapach cudny, a przede wszystkim wchłania się szybko, dzięki czemu nie trzeba długo czekać, żeby np ubrac się i szybko wyjść :)

    b4e26d25bd.png
  • gondi Autorytet
    Postów: 297 178

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja smarowalam sie balsamem palmers (ale nie kupie go 2gi raz ze wzgl na zapach), wchlania sie super. Po kapieli stosuje oliwke babydream für mama, na brzuch maslo HIPP, rozstepow poki co brak:D

    3jvz3e5e9hsogjgk.png

    qdkkanlis2ttu8uo.png
  • PannaA Koleżanka
    Postów: 35 8

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam Palmersa do całego ciała i osobno Palmers piersi.37 tydzień ciąży brak rozstępów.

    Aniołek 7 tc. <3
    13.09 dwie kreski i strach :)

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ