X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Brzuch - czym smarujecie ?
Odpowiedz

Brzuch - czym smarujecie ?

Oceń ten wątek:
  • karen657 Ekspertka
    Postów: 167 91

    Wysłany: 4 września 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja smaruję olejkiem Tonic firmy Clarins - rewelacja!!!! A jak pięknie pachnie :) To jest olejek specjalnei przznaczony dla kobiet w ciąży. Nie ma parabenow (jak niektóre kremy dla kobiet w ciąży) i innych świństw chemicznych. Sama natura, a do tego super działa. Skóra jest jak jedwab :)

    tb73mg7ynzddudc6.png

    tb73zbmh5ajb03hr.png
  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 19 września 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam teraz stosować krem z oriflame na rozstępy...no zobaczymy

  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 22 września 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taki sobie ten krem, ale mam wrażenie ze coś się dzieje, może pomoże...

  • Paulinakrk Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 29 września 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja szczerze polecam nieoczyszczane naturalne maslo shea bez zadnej chemii bez dodatkow sama natura. Jesli chodzi o konsystencje no jest dosc ciezka do wygrzebania z opakowana ja uzywam szpatulki drewnianej, na skorze po rozprowadzeniu zostawia nieciekawy troche klejacy film ale nie brudzi odziezy. Jednak wlasciwosci takiego masla wydaja mi sie duzo lepsze niz tych wszystkich drogich kremow. Bardzo polecam poczytanie na temat tego produktu bo pomimo kilku wad jest warty uzywania. A i nie dosc ze posluzy wam przeciwrozstepom to po urodzeniu mozna go rowniez uzywac u niemowlat. Dziwie sie ze jest to tak niedoceniany produkt. Pozdrawiam wszystkie przyszle i obecene mamusie

    mia6 lubi tę wiadomość

    Paulinakrk
  • Martynaaa Autorytet
    Postów: 563 393

    Wysłany: 29 września 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rowniez uzywam naturalnego masla shea, po kapieli wsmarowuje olejek dla mam a przed spaniem maslo. Skora jest nawilzona przez caly dzien, jeszcze nigdy nie poczulam swedzenia. Wiele preparatow dla kobiet w ciazy ma w skladzie parafine, jeden z najtanszych skladnikow i wcale nie skuteczny i zdrowy, albo inne rownie chemiczne skladniki. Te preparaty kosztuja nie malo bo przeciez sa specjalistyczne, ale w rezultacie malo roznia sie od zwyklego balsamu do ciala.

    3i49anlimybgnl9h.png
  • beataa088 Koleżanka
    Postów: 57 19

    Wysłany: 30 września 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja smaruje kremami typowo dla kobiet w ciąży a też już troszkę powyłaziło rozstępów a do końca jeszcze trochę zostało :P

  • ameritum Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 30 września 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    foliacti z pharmaceris od 2mca ciąży, rozstępów brak.

    Moje aniołki: 19.01.2009 (*) 7tc; 9.04.2010 (*) 7tc; 7.09.2012 (*) 7tc;
    lekka niedoczynność tarczycy
    oligoastenoteratozoospermia, hiperprolaktynemia i niewydolność II fazy :(
    11.2011 AIM-nieudana; 03.2012 IVF-na 3 zarodkach-nieudane
    Kariotypy-ok. Mtuacja MTHFR-> 5mg acifolid'u
  • Agusia ;) Autorytet
    Postów: 1573 1709

    Wysłany: 1 października 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam Pharmaceris przeciw rozstępom, super sprawa, do dziś czyściutko :)

    dqpr2n0aifktuqyu.png

    201605191762.png
  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 1 października 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myślałam o Pharmaceris

  • ameritum Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 3 października 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli jeszcze nie kupiłaś, to polecam balsam z Babydream fur mama (z Rossmana) naturalne składniki i nie ma tego wrednego konserwantu co w foliacti. Szkoda że dowiedziałam sie o tym dopiero teraz pod sam koniec ciąży, trafiłam na bloog o składnikach i analizy produktów dla dzieci na stronie: Sroka o...

    naprawdę szkoda, bo nie trułabym się chemią. Fakt faktem rozstępów nie mam, ale jak mam wybór to wybieram kosmetyki bez ciężkiej chemii. Poczytaj analizy na tej stronie, bo włosy się jeżą co producenci dodają do kosmetyków "dla dzieci od pierwszego dnia życia".

    http://www.srokao.pl/2011/05/analiza-iii-biustowo-brodawkowo.html

    mia6 lubi tę wiadomość

    Moje aniołki: 19.01.2009 (*) 7tc; 9.04.2010 (*) 7tc; 7.09.2012 (*) 7tc;
    lekka niedoczynność tarczycy
    oligoastenoteratozoospermia, hiperprolaktynemia i niewydolność II fazy :(
    11.2011 AIM-nieudana; 03.2012 IVF-na 3 zarodkach-nieudane
    Kariotypy-ok. Mtuacja MTHFR-> 5mg acifolid'u
  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 4 października 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki - ameritum :)przyda się !

  • misiakowa Przyjaciółka
    Postów: 83 40

    Wysłany: 6 października 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie się bardzo fajnie sprawdził, bio oil żadna nowe rozstępy się nie pojawiły, także polecam :)

    misiakowa
  • aniar Autorytet
    Postów: 577 398

    Wysłany: 13 października 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balsam z Babydream fur mama do kupienia w Rossmannie. Stosuję od 3 miesiąca, odpukać nie mam rozstępów na dzień dzisiejszy :P

    mia6 lubi tę wiadomość


    9f7c0714c72801dem.jpg
    - Mój blog :)
    Polub mnie na Facebooku:)
    3i492n0a68x5of6u.png
  • misiakowa Przyjaciółka
    Postów: 83 40

    Wysłany: 14 października 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to generalnie jak widzę prawie każda co innego stosuje i nie narzeka :)

    Ewelin lubi tę wiadomość

    misiakowa
  • Ewuch Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 21 października 2014, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja używam ziaji mamma mia, kosztował coś koło 23 zł za butelkę 270ml, i przestała swędzieć mnie skóra brzucha, oliwka nie pomagała tutaj nic. Dodam, że używam od miesiąca, teraz zaczynam 27 tydzień, jak będzie dalej dam znać ;)

  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 21 października 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiakowa wrote:
    to generalnie jak widzę prawie każda co innego stosuje i nie narzeka :)

    no własnie tez widze, ze to vhyba jednak poprostu chodzi o intensywne nawilązaniei ipielędnację...co lepsze do nawilżania po prostu

  • beataa088 Koleżanka
    Postów: 57 19

    Wysłany: 22 października 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak ja zazdroszczę tym co wogóle nie mają rozstępów.. :) Ja smaruje i są... Może to zależy od ciała i skóry?? hm..

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 22 października 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zalezy tez od tego jak wcześniej dbałyśmy o nasze ciało i skórę.Ja po pierwszej ciązy mam 2 rozstepy na piersi....brzuch ,uda czysciutko.Smarowalam tylko oliwką.Teraz tez tak robie ale ja jestem z tych co uwielbiaja balsamy,olejki wiec zawsze duzo nawlilżałam swoje cialo,a dwa razy do roku jezdze na masaz calego ciala naturalnymi olejkami.Uzywam tez balsamu mixa do suchej skory,zobaczmy,jak na razie jest czysto:-)

    beataa088 lubi tę wiadomość

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • beataa088 Koleżanka
    Postów: 57 19

    Wysłany: 24 października 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julaa85 wrote:
    Tak zalezy tez od tego jak wcześniej dbałyśmy o nasze ciało i skórę.Ja po pierwszej ciązy mam 2 rozstepy na piersi....brzuch ,uda czysciutko.Smarowalam tylko oliwką.Teraz tez tak robie ale ja jestem z tych co uwielbiaja balsamy,olejki wiec zawsze duzo nawlilżałam swoje cialo,a dwa razy do roku jezdze na masaz calego ciala naturalnymi olejkami.Uzywam tez balsamu mixa do suchej skory,zobaczmy,jak na razie jest czysto:-)

    No właśnie :) A ja leniuch i nie lubię się dużo smarować :P Bo potem tłusto itd :P A teraz w ciąży to już trochę za późno, chociaż rozstępów dużo nie mam. Raptem dwa na jednym boku i na drugim i kilka na piersiach :)

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 24 października 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no wszystkiego są uroki:):)smarować trzeba choćby dla własnego sumienia:):)wiem,że się nie chce bo w ciąży dopada mnie straszne lenistwo ale sumienie nie pozwala(haha)

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ