X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Brązowe plamienia w III trymestrze
Odpowiedz

Brązowe plamienia w III trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 15 lipca 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jak w temacie - czy mogą się pojawić? Zaczynam 29 tydzień, miałam plamienia w 1 trymestrze, brałam tabletki i wszystko się unormowało. Od tamtej pory spokój, wszystko z dzidzią OK. Ale przed chwilą pierwszy raz wydaje mi się, że zauważyłam na papierze toaletowym lekko brązową plamkę. Na tyle lekka, że się przyglądnęlam dwa razy, ale jest na pewno. Przed pójściem do toalety, przy wstawaniu lekko zabolał mnie brzuch, ale nic nadzwyczajnego. Czy takie plamienia mogą się pojawić z jakiegoś powodu i nie są niebezpieczne w niewielkich ilościach? Dodam, że w moim codziennym życiu nic się nie zmieniło oprócz tego, że od 2 tygodni biorę żelazo na lekką anemię.

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 15 lipca 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A stosujesz tabletki dopochwowe albo wspolzyjesz tego dnia? Ja miałam krociutkie plamienie w 3 trymestrze po badaniu ginekoligicznym bo wszystko tam juz jest nabrzmiale i latwo mozna uszkodzic jakies naczynko

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 15 lipca 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nic takiego.

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 15 lipca 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obserwuj czy jeszcze masz te plamienia.Jeżeli będą utrzymywały się do jutro to ja bym podjechala do lekarza.No i najważniejsze- obserwuj ruchy dzidzi :) jezeli rusza sie tak jak zwykle to pewnie nic sie nie dzieje

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 16 lipca 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od tamtej pory nic do teraz. Dzidzia kopie jak zwykle, więc mam nadzieję, że to może coś po tym żelazie albo coś innego nie groźnego.

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ