X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Brak przyrostu masy ciała
Odpowiedz

Brak przyrostu masy ciała

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 18 maja 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziecko rośnie, a Ty chudniesz ze stresu. Tyle wątków, które tu założyłaś, gdzie w każdym coś Cię niepokoi to nie jest normalne. Może dobrze byłoby skorzystać z pomocy psychologa, żeby pomógł Ci na spokojnie przetrwać tą ciążę? (Bez złośliwości).

    mi88, edwarda20 lubią tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 18 maja 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poprzedniej ciąży też przez jakieś dwa miesiące w ogóle nie przytylam i to bylo jakoś od 28 do 34tc, tyle że ja miałam "diete" bez glutenu, cukru i mleka. A dziecko rośnie prawidłowo?

    klaudia382 lubi tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 18 maja 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, spokojnie :)

    każda z Nas będąc w ciąży martwi się czy wszystko przebiega ok.


    Klaudia - przed założeniem wątku poszukaj czy nie ma już podobnego tematu i nie unoś się zbytnio bo Leira nie napisała nic złego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2018, 17:15

    l22nhdgen92nqanl.png
  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 18 maja 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie też córcia powoli nabierala na wadze a od 7 miesiąca po 700gram na mc przybywa. Teraz jestem w 38 i córcia waży już 2800. Więc nie ma reguły. Każde dziecko rozwija się inaczej i w swoim tempie.

    Paula.
  • Fasola1234 Autorytet
    Postów: 983 453

    Wysłany: 18 maja 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli dziecko prawidłowo rośnie to nie widzę w tym nic niepokojącego:)

    Oczywiście że możesz pytać po to jest forum ale co racja to racja widać u Ciebie stres z każdą zachodzaca zmiana lub brakiem zmiany . Leira Cię nie krytykuje a jedynie zauważa problem. Powiem Ci że ja też widzę że ciąża Cię stresuje . Rozumiem Cię ale sama wiesz że stres nie pomaga :)

    klz9rjjgay1rk8f4.png

    Fasola1234
  • Fasola1234 Autorytet
    Postów: 983 453

    Wysłany: 18 maja 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia382 wrote:
    Ale ja się nie stresuje tylko dopytuje bo taki mam charakter

    Skoro tak uważasz:)

    klz9rjjgay1rk8f4.png

    Fasola1234
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 18 maja 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Szczerze to zaskoczona jestem taką reakcją, aczkolwiek powtórzę: mój post nie był napisany w sposób złośliwy i nie uważam wsparcia psychologa za jakąś ujmę dla kobiety, bo sama korzystałam z takiej pomocy po poronieniu. Moja wypowiedź nie była hejtem.

    Spokojnej ciąży, pozdrawiam.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 21 maja 2018, 11:15

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 19 maja 2018, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny przypominam o regulaminie BBF.

    l22nhdgen92nqanl.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ