X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr bóle miesiączkowe
Odpowiedz

bóle miesiączkowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was miała lub miewa bóle miesiączkowe?
    Ja miałam 13 lipca i dziś...
    Dzwoniłam dzisiaj do mojego lekarza i powiedział,ze mogły to być skurcze przepowiadajace...
    Bardzo mnie bolał pasek nad spojeniem łonowym i promieniowało aż na całe nogi-zupełnie jak miałam zawsze przed okresem...

  • under_the_snow Autorytet
    Postów: 816 568

    Wysłany: 20 lipca 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odczuwam podobne bóle raz na jakiś czas gdzieś tak od 30 tyg. Też mi się wydaje, że to bóle przepowiadające.

    matko-polko-rodzicielko.blog.pl - o macierzynstwie i ciazy
    Mama w Krakowie - fanpage na facebooku dla krakowskich Mam i nie tylko.
    syy2cwa15lizurwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam dzis u mojego Gina...Nie wytrzymałam juz:P
    Wszystko jest prawidlowo-łożysko,szyjka...wszystko...
    Powiedzial,ze za wcześnie na skurcze przepowiadające...
    Nie wiem...sam tez nie wie od czego takie bóle...
    Byle do porodu,bi juz naprawde strach sie bać tych wszystkich skurczy..bóli itd.
    Ja uważam,ze tak po prostu reagują ciała niektórych kobiet na ciążę i tyle...
    Jedna nic nie boli,inna boli..Przeciez kazda z nas jest inna.
    Najważniejsze,ze wszystko jest w porządku i ...czyli tak po prostu mamy...:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i to jest dobra wiadomość
    nie ma jak sprawdzić u lekarza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jest :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze w tym terminie mialabys @? Czytalam ze tak moze byc. No i ze BH czesto moga przypominac bole miesiaczkowe. Grunt, ze wszystko ok. Dobrze, ze bylas na kontroli.

  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miewałam dosyć silne bóle miesiączkowe identyko . Po 25 tygodniu ciąży. Utrzymywały się do 32 tygodnia. Oprócz tego,że dno macicy miałam za nisko z tygodniem ciąży nic mi nie dolegało,szyjka okej i reszta też.

    dddodiii lubi tę wiadomość

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MłodaDama wrote:
    Miewałam dosyć silne bóle miesiączkowe identyko . Po 25 tygodniu ciąży. Utrzymywały się do 32 tygodnia. Oprócz tego,że dno macicy miałam za nisko z tygodniem ciąży nic mi nie dolegało,szyjka okej i reszta też.
    O! czyli nie jestem sama:) Ale w terminie urodziłaś MłodaDamo :) ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    green wrote:
    A moze w tym terminie mialabys @? Czytalam ze tak moze byc. No i ze BH czesto moga przypominac bole miesiaczkowe. Grunt, ze wszystko ok. Dobrze, ze bylas na kontroli.
    Nie,nie...Bóle miałam nieziemskie w sobotę i tydzień później...
    Skurcze BH to też nie były,bo były zbyt regularne i zbyt mega bolące...
    Mój gin sam nie wiedział co to jest i aż się przeraził,że mogłabym urodzić...
    Ale całe szczęście wszystko jest ok...i nie rodzę:)
    Ale nigdy nie zapomnę tych bóli i skurczy w sobotę w nocy...W życiu takiego bólu nie czułam...aż pojękiwałam pod nosem...nawet do głowy mi nie przyszło,że mogłabym naprawdę urodzić...
    Pamiętam,że miałam wtedy bóle miesiączkowe od 16.00,coraz silniejsze,aż w końcu tortury przechodziłam od 23.00 do 4.00 nad ranem...kiedy to doszły skurcze,przy których niesamowicie bolały mnie uda-ich wewnętrzna część,że aż nie wiedziałam,czy mam sobie nogi uciąć,czy wyrwać...
    Miałam przedsmak porodu:P
    Spoko:)

  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 21 lipca 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh az mi sie to przypomina...co ja wtedy przechodziłam. Z bólu sie zwijałam masakra ;/
    Miałam taki stres ,że urodze...jeszcze mnie lekarka straszyła,że coś z szyjką jest nie tak itd. A szyjka 4cm hehe ale jedyne co było niezbyt dobrze to nisko ułożony dzidziuś a w tamtych tygodniach powinien być jeszcze wysoko no ale jak widać wszystko dobrze się skończyło ;]

    Urodziłam zdrowego synka w 39 tygodniu ;] czyli 40 nooo hehe ;]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2015, 22:22

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • under_the_snow Autorytet
    Postów: 816 568

    Wysłany: 21 lipca 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam takie lekkie bole od czasu do czasu, ale z tego co piszesz, to na pewno nie w takim natezeniu jak Twoje.

    Jutro mam USG, wiec zobaczymy, czy wszystko ok, a w przyszly poniedzialek mam wizyte u mojego lekarza.

    matko-polko-rodzicielko.blog.pl - o macierzynstwie i ciazy
    Mama w Krakowie - fanpage na facebooku dla krakowskich Mam i nie tylko.
    syy2cwa15lizurwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeraża mnie ten ból...:(
    A długo się meczyłaś?
    Miałaś znieczulenie?-coś pomogło?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    under_the_snow wrote:
    Ja mam takie lekkie bole od czasu do czasu, ale z tego co piszesz, to na pewno nie w takim natezeniu jak Twoje.

    Jutro mam USG, wiec zobaczymy, czy wszystko ok, a w przyszly poniedzialek mam wizyte u mojego lekarza.
    Na pewno ok:)
    Skoro u mnie ok,po tym wszystkim,to u Ciebie tym bardziej:)
    Ale lepiej to zbadać,bo różne rzeczy się dzieją...

  • under_the_snow Autorytet
    Postów: 816 568

    Wysłany: 21 lipca 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram sie nie panikowac. Odczuwam te bole naprzemiennie z BH, wiec pewnie to nic groznego :)

    matko-polko-rodzicielko.blog.pl - o macierzynstwie i ciazy
    Mama w Krakowie - fanpage na facebooku dla krakowskich Mam i nie tylko.
    syy2cwa15lizurwm.png

  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 21 lipca 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam naturalnie bez znieczulenia z oksytocyną przy 7cm :) Było bardzo ciężko,bo skurcze miałam w piątek od 19 a urodziłam w sobote o 11:20 :P także masakra,bo ani od 19 nic nie jadłam ani nie spałam ;P a przy kroplówce z oxy darłam się jak głupia ;p ale ja mam niski prób bólu ;P każda inaczej to przechodzi nie ma się co nastawiać i myśleć. Dasz radę choćby nie wiem co i jak bolało kochana;P

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • under_the_snow Autorytet
    Postów: 816 568

    Wysłany: 21 lipca 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasciwie nie mamy wyjscia :P

    Ja sie modle, zeby Malutka sie nie odwrocila teraz na koniec, bo bardzo nie chce cesarki. Do tej pory lezala glowka w dol, ale jesli ma moj charakterek, to moze sie zlosliwie przekrecic teraz.

    Mnie bardzo przeraza tzw masaz szyjki macicy...

    matko-polko-rodzicielko.blog.pl - o macierzynstwie i ciazy
    Mama w Krakowie - fanpage na facebooku dla krakowskich Mam i nie tylko.
    syy2cwa15lizurwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No...czytalam,ze masaż szyjki bardzo boli:-(
    Kur..ile my się nacierpieć z bólu w tych czasach musimy...
    Wszędzie postęp,tylko nie na porodówce :-(

  • lips Autorytet
    Postów: 702 533

    Wysłany: 6 września 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja juz tydzien leze w szpitalu z powodu bolu w dole brzucha jak na miesiaczke. Podaja mi nospe i kroplowki z magnezem. Dzis probowali odstawic i znow powracaja te bole. Juz nie wiem co robic. Co wam pomoglo? Co mowili lekarze czy to niebezpieczne? Nic mi lekarze nie tlumacza skad te bole sie biora.

    atdc3e5eao0yqv5p.png
  • Ginger84 Autorytet
    Postów: 2846 2157

    Wysłany: 6 września 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam całą ciążę takie bóle i do tego skurcze. Wszystko jest w porządku szyjka długa zamknięta. Ale muszę leżeć i się oszczędzać. W szpitalu dostawalam Kroplowke z magnezem + leki te co w domu. Chyba taka uroda tej ciazy bo pierwsza miałam bezobjawowa a teraz czasem to po ścianach można chodzić tak boli:/ i zauważyłam że nasila się jak jest deszczowa pogoda i spadek ciśnienia.

    mhsvwn15uuvvbx5t.png
    mhsv6iyefqc96uk2.png

    Aniołek [*] 5 tc 11.2014
  • Ginger84 Autorytet
    Postów: 2846 2157

    Wysłany: 6 września 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o masaż szyjki to przerabialam przy pierwszym porodzie. Słyszał chyba cały szpital:/ nawet przy porodzie się tak nie darlam. Ale szybko się wszystko zapomina:) dacie rade;)

    mhsvwn15uuvvbx5t.png
    mhsv6iyefqc96uk2.png

    Aniołek [*] 5 tc 11.2014
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ