X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr bóle miesiączkowe
Odpowiedz

bóle miesiączkowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Paragonik_93 Przyjaciółka
    Postów: 118 32

    Wysłany: 7 września 2015, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie od jakichś trzech dni mam takie bóle jak przed okresem, ale nie są to skurcze (chociaż niewykluczone, że nie wiem jak wyglądają skurcze!!! bo do tej pory nie miałam, przynajmniej mi się tak wydaje). Oprócz tego to od piatku nie mam już zaparć, a to dziwne, bo zawsze miałam. Nie jest to biegunka, ale takie rozluźnienie jak przed okresem. Lekarz mówi, że powinnam wytrzymać do terminu porodu, ale zobaczymy ...

  • lips Autorytet
    Postów: 702 533

    Wysłany: 7 września 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginger84 wrote:
    Dziewczyny ja mam całą ciążę takie bóle i do tego skurcze. Wszystko jest w porządku szyjka długa zamknięta. Ale muszę leżeć i się oszczędzać. W szpitalu dostawalam Kroplowke z magnezem + leki te co w domu. Chyba taka uroda tej ciazy bo pierwsza miałam bezobjawowa a teraz czasem to po ścianach można chodzić tak boli:/ i zauważyłam że nasila się jak jest deszczowa pogoda i spadek ciśnienia.

    I lekarze ci wytlumaczyli skad te bole sie bira ? Jak dlugo lezalas w szpitalu i od ktorego tygodnia ?

    atdc3e5eao0yqv5p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazda ma inaczej-pamiętajmy o tym,a nie porównujmy sie...

  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 25 września 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze ja dzisiaj w nocy miałam jakieś dziwny ból taki...do tego co noc mam skurcze ostatnio i dzisiaj az mnie zabolalo zwykle to takie tylko sciskanie ale nie boli... :|

    nienawidze nocy wiecznie mi sie cos dzieje wtedy...

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • Ginger84 Autorytet
    Postów: 2846 2157

    Wysłany: 27 września 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lips wrote:
    I lekarze ci wytlumaczyli skad te bole sie bira ? Jak dlugo lezalas w szpitalu i od ktorego tygodnia ?

    pierwszy raz leżałam w 13tc a drugi w 29tc po ok 5 dni. Nie wytłumaczyli bo wszystko jest ok. Poprostu mój organizm tak reaguje na rozrastanie macicy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2015, 16:34

    mhsvwn15uuvvbx5t.png
    mhsv6iyefqc96uk2.png

    Aniołek [*] 5 tc 11.2014
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 29 września 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedawno zauważyłam taki temat na forum a teraz sama zaczynam się bać :/
    Też zaczynam odczuwać takie bóle są podobne do miesiączkowych ale bardziej tępe i sporo delikatniejsze.Na razie staram się nie panikować, jak będą mocniejsze od razu zadzwonię do gin.U mnie maluch już od 20 tygodnia główką jest ułożony a dodatkowo co pójdę na usg to ta data porodu się przybliża z tych pomiarów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2015, 12:04

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Ginger84 Autorytet
    Postów: 2846 2157

    Wysłany: 1 października 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dopiero tydzień temu bóle i skurcze się wyciszyly. Już chyba się rozroslo wszystko i teraz już tak nie boli. No ale cała ciążę się męczyłam.

    mhsvwn15uuvvbx5t.png
    mhsv6iyefqc96uk2.png

    Aniołek [*] 5 tc 11.2014
  • Andzia84 Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 1 października 2015, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a czy któraś z Was miała w 8 miesiącu przy poruszaniu sie dziecka coś jakby bulgotanie-jakby Maluch puszczał sobie w tych wodach bąbelki. Do tej pory tego nie miałam a teraz nagle w 33 tygodniu sie zaczęło.

    Andzia84
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ