X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Bóle brzucha a'la kolka?
Odpowiedz

Bóle brzucha a'la kolka?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśki,
    jestem w 29 tc. i w nocy zaczął boleć brzuch i boli do teraz, ból jest trochę podobny do kolki ale dokucza przy tym ogromne uczucie ciężkości, potrzeba siusiania co chwilę. Boli mnie cały prawy bok. Czułyście kiedyś coś takiego?

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym tygodniu zaczęłam odczuwać taki ciągnący ból brzucha. Byłam u gin powiedziała,że to zależy jak się dziecko ułożyło i po drugie mięśnie się rozciągają. Weź może no-spe,na pewno nie zaszkodzi a może Ci pomóc. Ja no-spe muszę łykać 3 razy dziennie żeby donosić ciąże do końca bo często twardnieje i napina mi się brzuch. A i mnie też boli prawy bok od kilku dni zwłaszcza jak naciskam ręką na żebra,ból taki jakby ktoś mnie skopał. Wszystko się powiększa,maluch rośnie i tak chyba musi być :)

    zuzka.mom lubi tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja mam podobny problem, ale mi się wydaje, że mój synek tak się układa. Daje rade bez tabletek :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ