BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > III trymestr > Bóle brzucha a'la kolka?
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

[konto usunięte]

Wysłany: 13 czerwca 2015, 19:45
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mamuśki,
jestem w 29 tc. i w nocy zaczął boleć brzuch i boli do teraz, ból jest trochę podobny do kolki ale dokucza przy tym ogromne uczucie ciężkości, potrzeba siusiania co chwilę. Boli mnie cały prawy bok. Czułyście kiedyś coś takiego?

Martika87
Autorytet
252

Wysłany: 13 czerwca 2015, 20:32
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ja w tym tygodniu zaczęłam odczuwać taki ciągnący ból brzucha. Byłam u gin powiedziała,że to zależy jak się dziecko ułożyło i po drugie mięśnie się rozciągają. Weź może no-spe,na pewno nie zaszkodzi a może Ci pomóc. Ja no-spe muszę łykać 3 razy dziennie żeby donosić ciąże do końca bo często twardnieje i napina mi się brzuch. A i mnie też boli prawy bok od kilku dni zwłaszcza jak naciskam ręką na żebra,ból taki jakby ktoś mnie skopał. Wszystko się powiększa,maluch rośnie i tak chyba musi być :)

zuzka.mom lubi tę wiadomość

zrz69vvj69ave0jf.png

[konto usunięte]

Wysłany: 14 czerwca 2015, 08:01
Cytuj | (0) | Zgłoś
O ja mam podobny problem, ale mi się wydaje, że mój synek tak się układa. Daje rade bez tabletek :)

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)