X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Bolace piersi przed porodem.
Odpowiedz

Bolace piersi przed porodem.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • roxi661 Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomozcie! Jestem w 38t i 2 dni ciazy. Od paru dni (4-5) boli mnie jedna piers. Nie cala, raczej tak od gory siegajac sutka. Boli jak sie dotykam, sama z siebie raczej malo. Dodam ze nie jest czerwona, opuchnieta, nie ma zadnych grudek ani zgrubien guzkow. Nic tez nie wyplywa z niej. Lekarz powoedzoal ze moze laktacja sie rozpoczela i cos sie przypchalo. Jednak nie dal porady jak sobie ulzyc. Polewam strumieniem wody pod prysznicem, lekko masuje. Pytanie do was jak tu sobie jeszcze pomoc? Chcialam te liscie kapusty, ale boje sie ze zachamuja calkowicie w tej piersi mleko. I czy wogole cos powinnam robic czy wstrzymac sie do porodu zeby nic nie przychamowalo???

    roxi661
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapusta nie hamuje produkcji, a wyciąga stany zapalne :) Jak najbardziej możesz zrobić okład! Warto schłodzić w lodówce i bardzo dobrze rozbić - ma być mięciutka :) Wtedy puszcza najwięcej soku. Włóż sobie pod stanik i zmień na świeżą po jakimś czasie. Ja chodziłam tak z jednym okładem przez 15-30 min, a w sumie ze 2h. Powtarzałam ze 2-3x na dzień przy zapaleniu. Po jednym, dwóch dniach od razu poczujesz ulgę :)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • roxi661 Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Kapusta nie hamuje produkcji, a wyciąga stany zapalne :) Jak najbardziej możesz zrobić okład! Warto schłodzić w lodówce i bardzo dobrze rozbić - ma być mięciutka :) Wtedy puszcza najwięcej soku. Włóż sobie pod stanik i zmień na świeżą po jakimś czasie. Ja chodziłam tak z jednym okładem przez 15-30 min, a w sumie ze 2h. Powtarzałam ze 2-3x na dzień przy zapaleniu. Po jednym, dwóch dniach od razu poczujesz ulgę :)
    Super dzieki za info!!!!:))))))

    roxi661
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ