X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr ból w kroczu
Odpowiedz

ból w kroczu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Edycia204 Koleżanka
    Postów: 46 21

    Wysłany: 30 września 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy Was tez boli w kroczu tzn kosci w boku. Mnie to tak boli ze chodzic nie moge

    hchy3e3kxyb1ircx.png
    28.07.2014-- Aniołek --12 tc
  • karmar Autorytet
    Postów: 262 181

    Wysłany: 1 października 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yeap... czasami mam wrażenie,że Młody wypadnie,bo domyślam się,że jeśli boli to znaczy,że coś tam się rozwarło. W każdym razie - jak chodzę, jak się obracam, jak wstaję..generalnie przy każdym ruchu nogą/nogami :)

    qXNVp2.png
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 2 października 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo... Ja tak mam. Podobno należy się masować tylko jeszcze nie do czytałam jak. Wiem tylko że miednica się ustawia do porodu i stąd te bóle. Uczucie mam takie jakby mnie tam ktoś dosłownie skopał...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2015, 12:06

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • agi88 Ekspertka
    Postów: 231 110

    Wysłany: 2 października 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spojenie łonowe się rozchodzi miałam tak w pierwszej ciąży i teraz to samo się dzieje ;/


    ckaiskjoo29j6f91.png

    relgcwa165pw8251.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tak bardziej bola kości nad dupcią...jak chodzę,to czuje na maxa...

  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 8 października 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też takie bóle są aż chodzić ciężko. Diagnoza- rozejście spojenia łonowego. Mam chodzić w pasie ortopedycznym a jeśli baardzo boli to w domu chodzić.. do tyłu ;-) Inaczej kości się układają i tak nie boli.

    aneczka1983 lubi tę wiadomość

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Pati78 Autorytet
    Postów: 585 474

    Wysłany: 10 października 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila, a potrafisz opisac, gdzie to dokladnie boli? Od kilku dni mam bol tak jakby od dolu pachwiny w strone posladka i juz sobie wkrecilam rozchodzenie spojenia. Najbardziej przy duzych krokach i zmianie pozycji (wstawanie, przekrecanie sie na bok). Bol jak przy siniaku.

    dqprj44jo5rhodwq.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 12 października 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati78 wrote:
    Lila, a potrafisz opisac, gdzie to dokladnie boli? Od kilku dni mam bol tak jakby od dolu pachwiny w strone posladka i juz sobie wkrecilam rozchodzenie spojenia. Najbardziej przy duzych krokach i zmianie pozycji (wstawanie, przekrecanie sie na bok). Bol jak przy siniaku.
    Mnie boli kość po środku i promieniuje w lewą stronę. Ból faktycznie jak przy mocnym stłuczeniu wyczuwalny przy poruszaniu a najbardziej przekręcaniu z boku na bok. Poza tym blokuje nogę że podnieść z podłogi ciężko.
    Najlepiej od razu to skonsultować i zaopatrzyć się w pas ortopedyczny lub bandaż elastyczny.
    U mnie po tygodniu ból zdecydowanie mniejszy ale wizyta u ortopedy konieczna aby określić czy poród SN czy CC

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • mareczkowa Koleżanka
    Postów: 90 18

    Wysłany: 9 listopada 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, mam to samo. Zwłaszcza dzisia to czuję. Taki dziwny ból/ciągnięcie wkroczu i jakby zakwasy w stawach biodrowych :D

    p19u3e3keqh6k6fi.png
    3jvzanlilcl7l3tn.png
  • Mapciunia Przyjaciółka
    Postów: 65 30

    Wysłany: 13 listopada 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie boli od 2 miesięcy po lewej stronie jakby głęboko w pachwinie. zmiana pozycji, wstawanie z fotela czy z łóżka, obrócenie się z boku na bok, masakra ...

  • Madlene.:) Autorytet
    Postów: 782 1329

    Wysłany: 16 listopada 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mapciunia wrote:
    mnie boli od 2 miesięcy po lewej stronie jakby głęboko w pachwinie. zmiana pozycji, wstawanie z fotela czy z łóżka, obrócenie się z boku na bok, masakra ...
    Mam dokładnie takie same bóle, byłam z tym bólem już kilka razy u ginekologa, gastrologa, i nic nie wyszło. Trochę się już przyzwyczaiłam, są dni że mnie nie boli ale to rzadko, martwię się trochę ale co mogę więcej zrobić ;/ pozostaje odpoczynek i byle doczekać do końca :)p.s. jestem w 24 tyg.

    28whyx8d41olhvnv.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 16 listopada 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze wspolczuje wam. Mnie na szczeacie nic nie boli w spojeniu, ale to moze dlatego ze ja cale dnie leze wiec nie ma ucisku na krocze. Jedyne co to pobolewaja mnie miesnie podbrzusza bardzo nisko

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • Mapciunia Przyjaciółka
    Postów: 65 30

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie nie wiem czy to spojenie łonowe czy wiązadła podtrzymujące powiększająca sie macice. Tak czy siak nic nie skutkuje boli coraz mocniej a jeszcze ponad 2 miesiące do porodu.... Mogę sobie tylko pochlipac przecież leków przeciwbólowych nie wezmę ...

  • Madlene.:) Autorytet
    Postów: 782 1329

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mapciunia wrote:
    Ja właśnie nie wiem czy to spojenie łonowe czy wiązadła podtrzymujące powiększająca sie macice. Tak czy siak nic nie skutkuje boli coraz mocniej a jeszcze ponad 2 miesiące do porodu.... Mogę sobie tylko pochlipac przecież leków przeciwbólowych nie wezmę ...


    Ja kilka razy brałam nospe, według zaleceń lekarza ale w ogóle nie pomagała więc kazał odstawić? A co twój ginekolog powiedział na ten temat? miałaś jakieś problemy po za tymi bólami? Sorki że tak pytam, ale próbuje znaleźć podobny przypadek do mojego :)

    28whyx8d41olhvnv.png
  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli chodzi o więzadła to będę je pamiętała dłuuuugo...sierpień/wrzesień i trochę października to miesiące kiedy nawet dobrze nogi nie mogłam podnieść...ból w pachwinie ciągnący się do góry...teraz pobolewa mnie krocze, tak jak piszecie, uczucie jakby ktoś je pokopał, szczególnie przy przekręcaniu w nocy i wieczorem już po całym dniu. Trzeba to przeboleć ,nie ma innej rady :) wspominałam o tym ginkowi za każdym razem i niestety tak może być...



    atdc20mm0yebl2pl.png
  • Mapciunia Przyjaciółka
    Postów: 65 30

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh... mój gin powiedział, że to ciąża i tak ma być, a może być jeszcze gorzej, bo niektóre kobiety maja taki ból przy wstawaniu że im świeczki w oczach stają. Także pocieszające ....

  • Ryba1985 Koleżanka
    Postów: 95 12

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnie tygodnie mają prawo być bolesne. Każda z nas ma inny prób bólu i może odczuwać go mniej lub więcej.
    Ja mam bóle całego brzucha, jakbym kamienie nosiła zamiast dziecka :) i ginekolog powiedział, że takie są uroki ciąży :)

    85999n73ze96h91v.png
  • emilka88 Znajoma
    Postów: 21 7

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, ja też mam ten problem. Boli mnie kość łonowa z tym że nie trwa to cały czas tylko raz boli a raz nie. Chyba pojawia się jak zbyt długo jestem na nogach albo za długo siedzę. A i brzusio też czasem ciąży jakbym nosiła kamienie :)

    Emilia88
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ