X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Ból podbrzusza
Odpowiedz

Ból podbrzusza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • _green.fox Nowa
    Postów: 8 0

    Wysłany: 16 lipca 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    W piątek zaczęłam odczuwać dziwny ból w podbrzuszu. Tak bardziej po środku i na dole. To jest takie uczucie jakby ktoś bawił mi sie jelitami, albo jakby coś miało mi wylecieć z brzucha. Czasem nawet nie umiem sie ruszyć tak bardzo boli. Jak położę sie z pociągniętymi nogami to tez boli. Przechodzi to samo po jakimś czasie (ale różnie raz po chwili, raz trzyma z godzinę). Mam wrażenie, że to moja córka obrociła się cała w strone jelit, bo już nie kopie mnie po zebrach jak wcześniej, a ból pojawia się właśnie wtedy kiedy są jej pory ruszania się. Możliwe jest aby ona kopala mnie po jelitach i pęcherzu? Dzwoniłam do mojego lekarza ale okazało sie, ze on jest na urlopie i bedzie dopiero 2 sierpnia. Nie wiem co mam robic, jestem dopiero w 27 tyg i boję się, ze urodze wczesniej. Pomozcie!

  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 17 lipca 2017, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekaj kilka dni i obserwuj moja przez dwa dni tez nie kopala po zebrach byla spokojna. dzis juz jest lepiej ale mam zamiar dzis caly dzien sie oszczedzac bo od pt dosc intensywny weekend mialam i duzo sie dzialo duzo chodzenia podrozowania. oszczedzaj sie i dzidzia napewno da o sobie znac :) moze kopie Cie w kregoslup. wazne tez ze w ogole ja czujesz. ja jak mam bole u dolu brzucha to biore asmag forte czasami dodatkowo nospe :)

    6sutskjolve431gm.png
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 17 lipca 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli się boisz, to jedź na ip. Po co czekać i się martwić lub coś przeoczyć?

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • Lilarosse Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej potrzebuje porady od jakiegos czasu boli mnie podbrzusze promieniuje na kręgosłup i na pachwine tylko ze ten bol jest tylko.po prawej stronie jest to tepy bol trwajacy dlugo. Jestem w 37+2 (38)tugodniu ciazy.. prosze o odpowiedz

  • Lilarosse Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak podnosze prawa noge tez boli

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ