X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr ból pachwin
Odpowiedz

ból pachwin

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od kilku dni stopniowo narasta u mnie ból w pachwinach/biodrach. wczoraj było apogeum. nie mogłam chodzić, ale też leżec ani siedziec. dostawałam jakby "strzały: pradem, promieniujace do nogi. macie podobnie? jak sobie radzić?

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe...kojarzy mi się z tym, co jedna dziewczyna pisała o rozchodzeniu się spojenia łonowego, ona miała zakładany pas ściskający to spojenie.
    Ale może u ciebie być całkiem co innego, zwłaszcza, że jesteś na finiszu.
    Mnie bolało bardzo krocze w I ciąży, jakby mnie ktoś skopał między nogami.

  • bebag Autorytet
    Postów: 1050 752

    Wysłany: 24 lutego 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miewam taki ból - głównie po jakichś dłuższych spacerach albo większej aktywności, ale nie jest aż tak dokuczliwy, żeby uniemożliwiał mi chodzenie albo siedzenie... skonsultowałabym Twój przypadek z ginekologiem, bo faktycznie zdarza się to rozchodzenie spojenia i jak się odpowiednio szybko zareaguje to można tego uniknąć.

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ