X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Ból krocza w 35 tyg ciąży
Odpowiedz

Ból krocza w 35 tyg ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Mnie spojenie boli od 17 tc ..
    Bardziej daje w kość w nocy, gdy chcę obrócić się z boku na bok - stękam jak babcia przy tym ..
    Do tego dziś nad ranem podczas obracania się coś chrupnęło, aż się sama wystraszyłam o.O

    Wizyta dopiero za półtorej tygodnia, mam nadzieję że wszystko jest w porządku ..
    Dodam, że nie pracuję, nie przemęczam się dużo odpoczywam ..

    Ewelcia183 lubi tę wiadomość

  • dziks_power Ekspertka
    Postów: 159 56

    Wysłany: 12 marca 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie coś strasznie kuje, nie wiem czy to kopnięcia w pęcherz czy coś innego

    relgh371zl7nd975.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki.Wy piszecie o bólu w 35 tyg a mnie boli ost krocze dziś przy chodzeniu czuje taki dyskomfort nie boli mocno dziwne to jest uczucie ja mam dopiero 30 tydz,wizyte mam u gina za tydzień.

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 9 maja 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 28 tc a zaczęły mi się od kilku dni skurcze braxtona-hicksa.
    Wczoraj o 3:30 brzuch mi twardniał i musiałam wziąć no-spe. Pomogło.
    Teraz mam skurcze i czuję jak "tam" trochę mi napuchło.
    Zaczynam troszkę panikować,bo no-spa nie pomogła a ciągle czuję taki ciągnący ból jak na okres no i co jakiś czas delikatnie te skurcze.

    Wizyta u ginekologa za 4 dni... mam nadzieję,że do tego czasu będzie ok.

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Agula_113 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 30 lipca 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    U mnie ból się zaczął w 25 tygodniu w lewej pachwinie. W nocy miałam problem z przekręcaniem się z prawej strony na lewą. Obecnie jestem w 36 tyg. i w nocy jest masakrycznie z bólem, przy każdym przewracaniu przebudzam się.

    Lekarze mówili, że te bóle są spowodowane naciąganiem wiązadeł i że przy pierwszej ciąży to najczęściej takie bóle występują.

    I możliwe, że te bóle mam też przez szybko skracającą się szyjką macicy.Od 28 tygodnia lekarz prowadzący mówił mi, że mogę w każdej chwili urodzić. Teraz cały czas leżę, mąż nie pozwala mi nic robić. Już mnie trafia :) No ale czego się nie zrobi, żeby maluszek był zdrowy :) W tej chwili mam już 0,7 mm długości i 2 cm rozwarcia. I z dnia na dzień wyczekuję porodu, jednak mam nadzieje, że Antoś jeszcze wytrzyma do końca tego 37 tygodnia :)

    Pozdrawiam Was cieplutko

    Agula_113
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ