X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Ból krocza w 35 tyg ciąży
Odpowiedz

Ból krocza w 35 tyg ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • anadyjka Ekspertka
    Postów: 140 72

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy też odczuwałyście taki ból?
    Z ledwością mogę chodzić :(

    "Najpiękniejszym klejnotem jaki kiedykolwiek włożysz na szyję, są rączki Twojego dziecka"
  • anadyjka Ekspertka
    Postów: 140 72

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bcde9ec050.png

    "Najpiękniejszym klejnotem jaki kiedykolwiek włożysz na szyję, są rączki Twojego dziecka"
  • Hachette Koleżanka
    Postów: 31 40

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak mam. Mój lekarz mówi, że na tym etapie to normalne. Dziecko jest już spore i siłą grawitacji naciska nam na krocze.
    Od paru dni chodzę jak kaczka i bardzo brzydko się wyrażam ;)

    0d1yvfxmcr72tspl.png
  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj niesty mam to samo, dzis ledwo doszlam do wc o tak bolalo, i szuralam nogami ... a juz nie mowie o tym jaki mam problem wdrapac sie na lozko....

    ug37p07wh10wkqyc.png
  • mama_z_groszkiem Ekspertka
    Postów: 148 117

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez mialam taki bol krocza jakos 1,5 tyg przed porodem, bo mała juz pomalu schodzila w dol :) takze, nie martw sie, odpoczywaj, zeby za szybko rozwarcie nie szlo i czekaj, powodzenia !

    relgcwa1nrtfgkrw.png
  • kasianadine Przyjaciółka
    Postów: 96 37

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tak mam dziewczyny, już się martwiłam.. ale widzę,ze Wy także macie taki sam problem. U mnie to dopiero 34tydz. a juz 3 tyg temu miałam rozwarcie na 1cm, tak wiec leżę i odpoczywam.

    kasianadine
  • Maarta:) Autorytet
    Postów: 699 400

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tak mam, lekarka mowi ze to normalnie, bo macica przygotowuje sie do porodu.

    oar843r8kh12ukn4.png
  • Arsenka Ekspertka
    Postów: 214 158

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 19:24

    1usae6ydjd52jq0r.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hachette wrote:
    Też tak mam. Mój lekarz mówi, że na tym etapie to normalne. Dziecko jest już spore i siłą grawitacji naciska nam na krocze.
    Od paru dni chodzę jak kaczka i bardzo brzydko się wyrażam ;)

    :) ja też zaczęłam się brzydko wyrażać odkąd zaczęłam się czuć jak słoń i zaczęło brakować mi tchu. Az strach pomyśleć, co będzie za te kilka tygodni..

    Maracuja
  • Arsenka Ekspertka
    Postów: 214 158

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, piszecie, że Was krocze bolało w okolicach 35 tyg ..a ja jestem 29 t.c i mnie zaczęło boleć krocze... martwię się .. dzidziuś już od dawna jest główką w dół ułożony ...niemniej jednak wczoraj cały dzień leżałam i odczuwałam ból.. nie jakiś rwący .. da się wytrzymać poprostu cały czas czuję że mnie ćmi...
    czy któraś też miała takie bóle w okolicach 30tyg?

    1usae6ydjd52jq0r.png
  • Tess Autorytet
    Postów: 542 508

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam bóle krocza (spojenia łonowego właściwie) też dość wcześnie - powiedziałam to mojej Gin i ona w trakcie robienia usg sprawdziła mi też spojenie czy się nie rozchodzi, ale było wszystko ok i mam się zgłaszać jakby się to mocno nasilało. Na razie nic wiecej się nie dzieje.

    Na ćwiczeniach mówili, żeby przy wstawaniu lub obracaniu się na drugi bok trzymać razem kolana to nie będzie boleć.

    ex2bp07wbjlnqxgq.png
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 10 lutego 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie właśnie boli w kroczu. Leżę mam nadzieje że się uspokoi :(

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 11 lutego 2015, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja gin ostatnio powiedziała że ból krocza jest od ucisku dziecka, powiększonych warg i noszenia wkładki i wilgoci na wkładce

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 11 lutego 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się już nakręcam z rozchodzeniem spojenia łonowego :/ . ale mam nadzieję, że to nie to, w piątek mam wizytę to się dowiem.
    poza tym zdarzyło mi się tak na razie 2 razy i po odpoczynku, leżeniu przechodziło.

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podzielę się z wami co dowiedziałam się u ginekologa, może komuś pomoże. mój ból krocza bierze się z tego, że dziecko fiknęło główką w dół i z racji tej , że jest dość nisko (szyjka 3cm) naciska mi na naczynia krwionośne i dlatego czuje taki ból. muszę dużo odpoczywać, a jak boli to najlepiej leżeć z poduszką pod pupą.
    rozejście spojenia łonowego rozpoznaje się m.in. po tym , że nie da się chodzić po schodach, bo tak boli. także ja tego na szczęście nie mam.

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • szuszu Przyjaciółka
    Postów: 74 47

    Wysłany: 21 lutego 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam taki ból od tygodni ;/ a jestem w 33tc. Gin powiedziała że wszystko w porządku, szyjka zamknieta ale to chyba wina ułożenia dziecka...

    w57vyx8dm3d47wvl.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 23 lutego 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam ten ból i juz bałam się, że urodzę. Miednica mniejsza się rozchodzi i to dość boleśnie :(

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Alinna Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 6 marca 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ten problem od 12 tyg.ciąży obecnie jestem w 35 tyg.i ból jest już nie do wytrzymania , fisjoterapia nie pomaga. Czasami to przez 10 min nie mogę się ruszyć ani zmienić pozycji z bólu a już nie mówię o tym żeby można było stanąć na nogi,niczym jak starsza pani tylko łaski brak.

    Alina
  • Arsenka Ekspertka
    Postów: 214 158

    Wysłany: 7 marca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinna i co na to twój lekarz? ze spojeniem łonowym wszystko ok?

    Nikusia78 lubi tę wiadomość

    1usae6ydjd52jq0r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 01:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 17:33

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ