X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Ból kręgosłupa
Odpowiedz

Ból kręgosłupa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • małamilenka Znajoma
    Postów: 28 11

    Wysłany: 5 października 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Jestem w 30tc i od dwóch dni mam tak mi się wydaje ból kręgosłupa który jest bardzo ale to bardzo uciążliwy. Tylko w niektórych pozycjach np. na siedząco mija lecz na chwilę :(. Czy ból kręgosłupa jest normalny w ciąży ??? jeśli tak to może macie jakieś sposoby na jego złagodzenie. Myślałam, że to nerka lecz wyniki moczu wyszły ok .

    pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2016, 10:46

  • LuckyMe Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 5 października 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety jest normalny. U mnie zaczał sie dopiero teraz - 36tc.

    Też myślałam na początku że to jakiś narząd bo promieniowało mi gdzię w okolicę pod żebrami. Mnie na szczęście boli tylko w nocy.

    Aniołek 9/2014 [*]

    3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • Nora90 Znajoma
    Postów: 18 5

    Wysłany: 6 października 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie tyle mam problemy z kręgosłupem co z biodrami, nie mogę od paru dni przez nie spać.... :(:(

  • Aneczka131 Koleżanka
    Postów: 94 15

    Wysłany: 18 października 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny u mnie nie dość ze ból w okolicach krzyża to jeszcz strasznie ciągnie od pachwiny. Noce są najgorsze. Młoda jest już strasznie nisko a to 36tyd wiec leżę by coś przeciągnąć. Macie jakieś pomoce by przetrwać ?

    Aneczka

    "W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca."
    b9f0d9e2f3606e20eb99569052284c0c.png
    Kalendarz ciąży BellyB
  • GRANAT Autorytet
    Postów: 458 404

    Wysłany: 24 października 2016, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczujący mąż który pomasuje,termofor, maść bursztynowa i wygodna pozycja niekoniecznie zupełnie leżąca.

    Aneczka131 lubi tę wiadomość

    Tym razem udało się!!!
    niemowle.gif
    Gabriel ur.16.11.16 56 cm. 4240 g. ;D
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ