X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Ból jak przy rozciąganiu koło pępka
Odpowiedz

Ból jak przy rozciąganiu koło pępka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 4 września 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczoraj kilka razy zabolało mnie po prawej stronie pępka. Ból rozchodzący się w linii pionowej. Krótki, piekący jak np. przy rozciąganiu jak się przedobrzy i zaboli i trzeba zmienić pozycję. Oczywiście u ginekolog byłam kilka dni temu (było wszystko dobrze), więc zapytać mogę dopiero za 1,5 tyg. Ale trochę się zmartwiłam, bo pierwszy raz taki ból miałam i wydaje się dziwny. Miałyście coś takiego? Czy to może być coś związanego z rozciąganiem czegoś?

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 5 września 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikogo nie spotkał taki piekący ból? :(

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 5 września 2016, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mam juz od jakiegos czasu ale taki jeden epizod bolowy trwa maksymalnie minutke i ustaje wiec nie przykladalam do tego nigdy wagi:) uznalam, ze brzuch mi raczej nie pęknie to chyba nie ma sie co przejmowac a pewnie czasami tak musi byc, ze costam sie porozciaga bardziej bo tak mysle, ze to stad:)

    sznurowka lubi tę wiadomość

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 15 listopada 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej miałam to samo, tylko po lewej stronie pępka okazało się, że mała po prostu tam swój zadek usadowiła i rozciągało się, a bolało jakby mi ktoś tam żelazkiem przejechał :)

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • Ryba1985 Koleżanka
    Postów: 95 12

    Wysłany: 17 listopada 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bóle w okolicach pępka nie są groźne - są normalne. Ścięgna, mięśnie i skóra się rozchodzi maksymalnie, więc siłą rzeczy ma prawo boleć :)

    85999n73ze96h91v.png
  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 23 listopada 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie same bole mam co jakis czas. Maluch wypycha się w tym miejscu i powoduje to taki piekący ból, ktory nasila się przy dotyku ;) Zupełnie normalne.

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • Dżejn Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 27 listopada 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również miewam takie bóle. Chyba norma ;)

    Novum Warszawa
    04.2016 ICSI 12 dpt hcg 227.7
    czekamy na prezent świąteczny. Matylda <3
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam bardzo silne bóle mięśni brzucha takie piękąco rozrywające powyżej pępka i pod mostkiem. Całą pierwszą ciążę panikowałam co to takiego, czasami ból był nie do wytrzymania, przy czym moja gin obstawiała że z ciążą się nic nie dzieje złego. Po ciąży okazało się że rozeszły mi się mięśnie proste brzucha i stąd był ten ból. Teraz jestem w kolejnej ciąży, brzuch mam dużo mniejszy i te bóle choć są, są dużo słabsze, mam nadzieję że nie nabawię się przepukliny brzusznej bo w jej kierunku byłam już konsultowana przez chirurga po pierwszej ciąży.

  • BeniAla Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi taki piekący ból po lewej stronie pępka pojawia przede wszystkimm wtedy gdy przesadze z ruchem, tzn zamiast się położyć to jeszcze chce coś zrobić i stwierdziłam, że to maluszek przypomina mi o przerwie :)

    BeniAla
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ