X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Bezsenność
Odpowiedz

Bezsenność

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 22 października 2020, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jakieś sposoby macie na bezsenność? Tylko proszę nie proponujecie liczenie owiec ;) bo to nie działa ;) ... Jeszcze mąż wychodząc do pracy na nocke dowcipnis się znalazł i jego tekst "To wyspij się" och jakie dowciapne

  • Britka Przyjaciółka
    Postów: 70 24

    Wysłany: 23 października 2020, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wykorzystuje urlop mojej mamy. Odsypiam chwilę w dzień inaczej bym nie funkcjonowała. Podsyłam jej 3 letnią córkę na dwie godzinki a ja zamykam na ta chwilę oko. Niestety i przy pierwszej ciąży i teraz nie wyobrażam sobie dnia bez drzemki w 3 trymestrze. Po prostu tak mam i muszę zamknąć oko chociaż na pół godziny.

    Inne polecane sposoby to
    lekka kolacja
    ogranczenie korzystania z telefonu czy tableta
    jakaś dobra ksiązka
    ewentualnie zioła, najlepiej te naturalne jak ashwagandha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2020, 10:20

  • Emigrantka Znajoma
    Postów: 30 18

    Wysłany: 30 listopada 2020, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja na noc pije melise lub rumianek (ppamietaj że rumianek jest moczopędny).. Jak w nocy się rozbudzam to idę po jabłko (na mnie działa w 90%) a jak to nie pomoże to techniki oddechowe gleboki Wdech przez 4sek potem wstrzymujemy na 7 sek i wydychamy przez 8sek. Staraj się myśleć o oddychaniu i o niczym innym. Mi pomaga na 95% i w ciągu max 5min zasypiam .

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ