X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr bebetto torino - opinie
Odpowiedz

bebetto torino - opinie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • taka ja Ekspertka
    Postów: 256 69

    Wysłany: 17 lutego 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamakatarzyna wrote:
    moze sprobuj jutro przedzwonic do nich, nie ukrywam, że my wózek prosto z wystawy kupilismy. Ale przy okazji innych zakupów w hurtowni ARES w Kielcach też widziałam, że mają Torino i też kilka wzorów, chyba był ciut droższy ale myśle, że jak sie zagada to zawsze rabacik dadza.

    My dzis po zakupach ^_^ jednak torino okazal sie dla mnie za ciezki i duzy ale wzielismy troche mniejsza luce <3 jest cudowny.. no moze kosz moglby wiekszy byc :p i kupilismy w hurtowni ARES bez porownania do Jasinskich (4 razy wiekszy wybor a i obsluga mniej nachalna)

    0d1yvfxmdojt0wtx.png
    mhsv9vvj38xtzexh.png
    Aniołek [*] 09.2014
    bfarxzdvx9ij8inn.png
  • milmarta Ekspertka
    Postów: 238 54

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny użytkujące Torino, wypowiecie się? Powolutku nieśmiało rozglądam się za wózkami i Torino jest jednym z moich typów. Nie ukrywam, że gondoli używa się dość krótko więc najbardziej zależy mi na opiniach o spacerówce, nie wiem czy już zaczęłyscie używać?

  • Ula89 Ekspertka
    Postów: 158 115

    Wysłany: 16 lipca 2016, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    My kupiliśmy Bebetto Murano (następny model po Torino). Jeszcze nie wiem jak się będzie sprawował, bo córa pojawi się na świecie za jakieś 1,5 miesiąca, ale o Torino słyszeliśmy od znajomych i rodziny raczej dobre opinie, a to co ew. wymagało poprawy zostało podobno dopracowane w Murano. Zobaczymy niebawem.

    l22n6iyejuxt7yf9.png
    ckaiugpj375g655d.png
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 3 września 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, może jeszcze któraś wypowie się na temat tego wózka?

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 16 października 2016, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posiadam ten wózek i uzywam juz wersji spacerowej i szczerze mogę polecic. Gondola duza, bez zastrzezen. Wozek prowadzi sie bardzo lekko, rowniez po nierownym podlozu. Amortyzatory super i zapamietywanie kierunku rowniez. Tego dzwieku przednich kół na dworze nie slychac :) Na minus waga wozka, ale mi to akurat nie przeszkadza, bo nie musze go znosic po schodach.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 16 listopada 2016, 01:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zakupiłam Bebetto Flavio......zobaczymy jak się sprawdzać będzie....

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • mamakatarzyna Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 16 listopada 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Chciałabym się podzielić opinia na temat wózka Torino SL07 Zaczynając od koloru: brak zastrzeżeń w związku z tym, że jest biały stelaż. Wiadomo gdzieś już jest porysowany bo dość często składany /wkładany/wyjmowany z auta. Ale jeśli chodzi o utrzymanie czystości super łatwa sprawa. To samo się tyczy całej reszty wózka. Jesli chodzi o stelaż jest faktycznie dość ciężki. Żeby znieść lub wnieść po schodach trzeba się namęczyć. Natomiast wyjąć z auta czy szybko włożyć jest do ogarnięcia.
    Łatwo się składa.
    Poczynając od gondoli jest naprawdę super duża. Dziecko urodzilam 3840 i 58 cm,dość szybko rosło i spokojnie dało rade długo jeździć. Zmieniłam na spacerowke po 4 miesiącu, ale tylko dlatego ze Syn był zainteresowany wszystkim a w gondoli miał ograniczona widoczność, ale miejsca jeszcze sporo.
    Dziecko ma w tym momencie 9 i pół miesiąca i spacerowka nam służy super. Częste, praktycznie prawie codzienne spacery, wyjścia. Byliśmy z wozkiem nad morzem. Syn w spacerowce dobrze sie czuje i wydaje mi sie ze jest mu wygodnie. Spacerowke się łatwo rozkłada do pozycji leżącej także Syn na spokojnie może sobie ucinac w niej drzemki. Co do pasów to zapinanam je róznie czasem na rączki a czasem w okół pasa dziecka, chyba tak nie można ale młodemu wygodnie. Zobaczymy jak teraz się spisze na śniegu i czy dziecko w całym ubiorze zimowym z kocykami sie zmieści.
    Z takich technicznych spraw to faktycznie musiałam podkręcac śrubki, ale możliwe ze to juz z wystawy taki wzięłam kiepsko złożony, ale i tak je co jakiś czaś sprawdzam. Pierwsze pompowanie opon było dość trudne, ale to mógł być fakt kiepskiej pompki lub moich "lewych rączek"

  • Rybka6 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 24 marca 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o opinie użytkowniczek Bebetto Torino. Zastanawiam się nad zakupem tego wózka, proszę wyraźcie swoją opinię na temat użytkowania spacerówki w tym wózku, czy jest praktyczna i wygodna.
    Z góry dziękuję :-)

  • doti215 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 16 maja 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj kupiliśmy Torino- będziemy testować w sierpniu :-) Wszystko super, tylko rzeczywiście jest dość ciężki. Na plus: regulacja rączki, możliwość wpięcia gondoli/spacerówki w dwóch kierunkach jazdy, porządna i duża torba na zakupy, dobra sterowność (test w domu), w gondoli buda z filtrem 50, wstawka z siateczki po odpięciu osłony, regulowane oparcie, skórzany uchwyt, łatwe składanie. Spacerówka również fajna- możliwość regulacji pod pleckami jak i podnóżek, buda z regulacją zabudowania. Dobraliśmy adaptery do Maxi Cosi, który mamy w planach.

  • sylani Koleżanka
    Postów: 69 4

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja posiadam Bebetto Luca i mimo, że jeszcze nie jest przetestowanym z Maluchem w środku, to jestem mega zadowolona :) łatwy w składaniu i rozkładaniu, lekki, zwrotny i naprawdę bardzo ładnie się prezentuje :)

    m3sx9jcgj726xfjv.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ