X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr bebetto torino - opinie
Odpowiedz

bebetto torino - opinie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 19 listopada 2015, 03:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktos moze zdecydowal sie na ten wózek albo słyszał jakies opinie na jego temat?

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Ashley Ekspertka
    Postów: 164 161

    Wysłany: 21 listopada 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem posiadaczką tego wózka, ale jeszcze na teksty muszę poczekać ;) Kierowałem się opinią znajomych na temat firmy bebetto. Koleżanka ma bebetto silvia, która w konstrukcji jest bardzo podobna do torino i jest bardzo zadowolona.

    ___Bartuś___ 4050g /57cm
    * 08.02.16r. godz. 15.05
    lprk2n0ax3utoe40.png[/url]
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 23 listopada 2015, 01:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Ashley! Trudno znalezc jakiekolwiek opinie o tym wozku. Z wyglądu bardzo mi się podoba, ale chcialabym uslyszec coś o jego uzytkowaniu.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 23 listopada 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze jedno pytanie - nie przeszkadza Wam takie "trykanie" - nie wiem jak nazwac ten odgłos, przednich kół?

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Ashley Ekspertka
    Postów: 164 161

    Wysłany: 25 listopada 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też na początku zwróciłam uwagę na to "trykanie". Wytłumaczone mi (i faktycznie przetestowalam na innych wózkach w sklepie), iż to system zapamiętywania kierunku jazdy, czyli tak jak zostawimy przednie kółka i podniesiemy np.wózek do góry, kółka nie latają w powietrzu, jak w innych wózkach tak bez wiednie. Nie wiem czy w miarę zrozumiałe to napisałam.

    myszka2070 lubi tę wiadomość

    ___Bartuś___ 4050g /57cm
    * 08.02.16r. godz. 15.05
    lprk2n0ax3utoe40.png[/url]
  • Ashley Ekspertka
    Postów: 164 161

    Wysłany: 25 listopada 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie uważam, że coś w tym jest sensownego i nie przeszkadza mi to "trykanie". Mój mąż mówi, że jest to fajna sprawa dla bezpieczeństwa, wózek ma tak jakby taką blokadę.

    ___Bartuś___ 4050g /57cm
    * 08.02.16r. godz. 15.05
    lprk2n0ax3utoe40.png[/url]
  • myszka2070 Ekspertka
    Postów: 245 261

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mysle o tym wozku.. podoba mi sie i ogolnie ma dobre opinie...

    myszka2070 w4sqdqk3itpk4hqj.png
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez czekam na ten wozek zamawiam wkrotce mysle ze warty swojej ceny, zastanawialam sie nad kolorem bo przy elementach z bialej eco skory nie wiem jak to sie ma do wysokiej temperatury i czyszczenia? ktos coś napisze na ten temat narazie wygrywa wersja w szarosci sl7 torino

    74di4z17q2rryrdy.png
  • mamakatarzyna Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja już jestem posiadaczką wózka Torino (SL7 - 3w1- 1620 zł), wizualnie prezentuje się super. Niestety póki co wszystko sprawdzaliśmy "na sucho", gdyż jeszcze czekamy na przyjście na świat naszego Synka. Ale nie żałuje wyboru bo wierzcie mi, że zwiedziłam chyba 5 hurtowni, dotykając każdego wózka i obczytałam 20 podstron w googlach i wybrałam właśnie ten model. Ewidentnie było widać która hurtownia na jakich wózkach ma największą marże bo wciskała przeróżne firmy, bez konkretnych argumentów czemu właśnie ten wózek. Natomiast opinie znajomych i rodziny o Bebetto mnie przekonały, że wybiorę te firmę. Pozostało tylko wybór model- padło na Torino bo mnie akurat zalezało na duzej gondoli i amortyzatorach. W porównaniu do innych są naprawdę ok. Inne były bardzo wywrotne podczas bujania,a ten dość stabilny. Jak tylko zacznę korzystać z Małym od razu napiszę opinie czy mały chce spać i polubił gondole, no i oczywiscie jak się prowadzi.

  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Katarzyna gdzie ty kupiłaś 3w1za taka cenę??to przez Internet?podaj namiary

    74di4z17q2rryrdy.png
  • mamakatarzyna Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiliśmy w sklepie takim normalnym, stacjonarnym w Kielcach (Jasinski), nie wiem czy prowadzi też sklep internetowy, musisz poszukać. Ogólnie cena była 1650 zł ale ze to było przed świetami to Pan dał rabat (zawsze dobre i 30 zl). Tylko my kupiliśmy 3 w 1 z tym stadardowym nosidelkiem (nie zamienialismy na np.Maxi Cosi-wtedy wychodzi ponad 2 tys ze wszystkich adapterami). Ale podjęliśmy decyzję ze i tak z tego nosidełka zaraz wyrośnie i za pół roku kupimy juz taki porządny z milionami atestow :) a w naszym przypadku i tak poczatkowo będą to nieliczne wyjazdy (powrót ze szpitala,kontrola lekarz,rodzina i tak w jednym mieście) także nam wystarczy to standardowe,ale radze przemyśleć bo każdy ma inaczej. A to nosidelko ..no powiedzmy ze ok,może być,ale do Maxi Cosi się nie umywa.

    taka ja lubi tę wiadomość

  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zerknelam maja sklep internetowy ale tego wozka nie maja przez internet:-/ kielce dosyc kawałek jest od czestochowy ale dzieki za odpowiedz:-]

    74di4z17q2rryrdy.png
  • mamakatarzyna Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze sprobuj jutro przedzwonic do nich, nie ukrywam, że my wózek prosto z wystawy kupilismy. Ale przy okazji innych zakupów w hurtowni ARES w Kielcach też widziałam, że mają Torino i też kilka wzorów, chyba był ciut droższy ale myśle, że jak sie zagada to zawsze rabacik dadza.

  • myszka2070 Ekspertka
    Postów: 245 261

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to ja dalam 2tys tesz 3w1 ale ja na angielskim ebay kupowalam ja wzielam model SL10 ten czerwono-szary :) Kupilam przedwczoraj ale musze czekac 2-3tygodnie.. no coz mam czas :) :)

    myszka2070 w4sqdqk3itpk4hqj.png
  • myszka2070 Ekspertka
    Postów: 245 261

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszka2070 wrote:
    Kurcze to ja dalam 2tys tesz 3w1 ale ja na angielskim ebay kupowalam ja wzielam model SL10 ten czerwono-szary :) Kupilam przedwczoraj ale musze czekac 2-3tygodnie.. no coz mam czas :) :)
    haha TESZ hehe ;) Analfabetka ze mnie :) :)

    myszka2070 w4sqdqk3itpk4hqj.png
  • taka ja Ekspertka
    Postów: 256 69

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez przymierzam sie do torino :) super wiedziec ze w Kielcach tez mozna dostac ten wozek :) a do ktorej ta hurtownia jest czynna. Ja znalazlam go jedynie w krakowie ale nie ukrywam ze blizej mi do Kielc

    0d1yvfxmdojt0wtx.png
    mhsv9vvj38xtzexh.png
    Aniołek [*] 09.2014
    bfarxzdvx9ij8inn.png
  • Elvi Ekspertka
    Postów: 394 85

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, na stronie bebetto jest zakładka "gdzie kupić" i tak jest podział na województwa i adresy i nazwy sklepów w poszczególnych miejscowościach. Ja też się przymierzam do zakupu wózka tej firmy, ale zastanawiam się nad modelem. Ciekawa jestem czy będzie możliwość kupienia samej gondoli ze stelażem i fotelika samochodowego (omijając spacerówkę). Ja mam termin na początek maja i spacerówka dopiero mi za rok potrzebna, a wtedy kupiłabym taką oddzielnie. Jakoś nie ufam tym zestawom 3 w 1. Zresztą ciągle słyszę o awaryjnych stelażach i obawiam się, że mogą do etapu spacerówki nie wytrzymać. A słyszeliście może od kogoś o awaryjności tej firmy?

    taka ja lubi tę wiadomość

  • mamakatarzyna Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dokładnie Wam nie powiem do której są czynne, ale chyba wiekszość jakoś tak w miare długo na tygodniu funkcjonują - do 19. A na weekendzie nie bedę zgadywać, nie wiem.

  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz mam bebetto torino, u nas niedaleko maja swoja firme wiec szybko sie uporali niby na stronie pisze ze od 7 do 21 przesylka a czekalam tylko 2 dni i mialam caly zestaw do odbioru, jestem zadowolona wszystko pierwsza klasa:-] model sl7 amortyzacja zachwyca:-P

    Elvi lubi tę wiadomość

    74di4z17q2rryrdy.png
  • Django Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 10 lutego 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam! mam ten wozkek cena na marywilskiej w warszawie:) z 1750zl na 1700zl po malym upuscie
    dostepny od reki, polecam hale h do zakupu wozka
    jest super lekki w prowadzeniu, latwo sie sklada - wszystko lux
    nieznalam wczesniej tej marki a sie okazalo ze super trafilam przypadkiem- pomogl w wyborze wlasciciel- nie zaluje!

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ