X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr bakterie w moczu przed porodem
Odpowiedz

bakterie w moczu przed porodem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • juju27 Przyjaciółka
    Postów: 76 37

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co o tym sądzicie, jestem juz dwa dni po terminie porodu, kontrolnie zrobiłam badania i w moczu wyszły bakterie norma do 385 a ja mam 1600, dodam że wszystkie inne parametry są w normie

  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wyszły liczne bakterie i leukocyty...zrobiłam posiew-czysty więc ginekolog kazała mi jeść żurawinę i tyle...co też czynię :) tyle,że ty już widzę po terminie to musiałabyś zapytać ginekologa :)



    atdc20mm0yebl2pl.png
  • Julkaa Koleżanka
    Postów: 69 12

    Wysłany: 18 marca 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak miałam. po porodzie dostałam antybiotyk coś na amoxycylinie wiec mogłam karmić. dziecko zdrowe

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ