BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > III trymestr > Baby shower
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

bluszczynka
Przyjaciółka
40

Wysłany: 2 lipca 2016, 11:07
Cytuj | (0) | Zgłoś
ja w zeszłym roku organizowałam przyjaciółce taką imprezkę a wyglądało to tak, że zapytałam ją kogo by chciała zaprosić i to była jej cała kwestia. Wszystkie znajome zaprosiłam do siebie, z tego względu zby przyszła mama nie musiała się denerwować sprzątaniem przed i po imprezie. Zamówiłyśmy piękny tort, każda przyniosła coś do jedzenia, kupiłyśmy piwo i wino bezalkoholowe (nikt nie pił alkoholu). Zrobiłyśmy dekoracje mieszkania balonami itp. Była zrzutka na prezent (torba do wózka, kolorowe pieluszki tetrowe, kosmetyki dla dzidziusia itp). Siedzialysmy kilka godzin i było super :) Moje koleżanki też planują mi coś takiego teraz urządzić. Fajna sprawa, tylko żeby mamuśka nie musiała się niczym martwić

bluszczynka

kornela909
Debiutantka
0

Wysłany: 14 lutego 2018, 22:32
Cytuj | (0) | Zgłoś
Wiecie dokładnie co to zabawa baby shower? Byłyście już na takiej? Bo ja za jakiś czas się na taką wybieram, a nigdy wcześniej nie byłam i zastanawiam się, jak to będzie.

kornela909

Tęskniąca
Autorytet
2583

Wysłany: 15 lutego 2018, 08:53
Cytuj | (0) | Zgłoś
Może się komuś przyda:

http://malywrednymis.pl/baby-shower-zorganizowac-czyli-polskie-bociankowe-cz-1/

nqtko7eswtot5kmm.png

Fortitudo
Autorytet
169

Wysłany: 28 lutego 2018, 23:22
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mi zorganizowała siostra;-) to taka bezalkoholowa imprezka podobna do panieńskiego:-D było dużo pysznych smakołyków, bezalkoholowe drinki, zabawy z wiedzy o mnie i przyszłym dziecku, no i duuużo prezentów ;-) wszystko w gronie najbliższych kobietek;-)

5djyflw14clkgpvi.png

tb73qps6y7ksn8nj.png

Karpatia
Koleżanka
40

Wysłany: 13 października 2021, 12:04
Cytuj | (0) | Zgłoś
Organizuje baby shower dla siostry ciotecznej z kilkoma dziewczyhnami z rodziny. Czy macie jakieś pomysł na prezent?

Vienne
Przyjaciółka
46

Wysłany: 14 października 2021, 07:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja powiem tak .
Może wlasnie coś dla niej i zafundować po porodzie fizjoterapeuty uroginekologicznego najlepiej i masaż. By zadbała o swoje ciało od razu bo późnej będzie mniej czasu na to.
Ja odważyłam się po roku i żałuję że tak późno.
Do tego może fryzjer ? By poczuła się piękna?
A maluszkowi komplet ręczników do kąpieli + zabawka ? Dzieci tak szybko rosną że nawet nie zauważy a maluch już będzie się bawił zabawka ;) Można tez zastanowić się nad praktycznym mięciutkim kocykiem Minky. Kocyków nigdy nie za wiele ;)
Spory wybor jest tutaj https://www.babymetka.pl/56-kocyki-minky

Wiadomość wyedytowana przez autora 21 października 2021, 13:13

MamaxFrania
Nowa
0

Wysłany: 23 listopada 2021, 11:51
Cytuj | (0) | Zgłoś
Siostra zorganizowała dla mnie baby shower. Przyznaję była to miła niespodzianka, bo nawet o tym nie pomyślałam. Przyszła cała najbliższa rodzina i przyjaciółki. Przyznaję, że siostra się postarała miałyśmy jakieś zabawy w stylu zmienianie pieluch na czas(niestety nie byłam najszybsza ), smakowanie słoiczków dla dzieci i odgadywanie smaków, a ogólnie to impreza z jedzeniem. Prezenty były miła formą dodatku, ponieważ znalazły się rzeczy do wyprawki dla dziecka, które kompletowałam. Jakby któraś szukała wyjątkowego wystroju dla siebie lub właśnie takiej wyprawki to dostałam prezent ze strony Smykołyki.pl. Teraz, gdy gdzieś idziemy na prezent dajemy te skarpetkowe babeczki, są ekstra.
A baby shower polecam jako formę relaksu, zdjęcia tego stresu przedporodowego

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)