X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Baby shower
Odpowiedz

Baby shower

Oceń ten wątek:
  • bluszczynka Przyjaciółka
    Postów: 128 40

    Wysłany: 2 lipca 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w zeszłym roku organizowałam przyjaciółce taką imprezkę a wyglądało to tak, że zapytałam ją kogo by chciała zaprosić i to była jej cała kwestia. Wszystkie znajome zaprosiłam do siebie, z tego względu zby przyszła mama nie musiała się denerwować sprzątaniem przed i po imprezie. Zamówiłyśmy piękny tort, każda przyniosła coś do jedzenia, kupiłyśmy piwo i wino bezalkoholowe (nikt nie pił alkoholu). Zrobiłyśmy dekoracje mieszkania balonami itp. Była zrzutka na prezent (torba do wózka, kolorowe pieluszki tetrowe, kosmetyki dla dzidziusia itp). Siedzialysmy kilka godzin i było super :) Moje koleżanki też planują mi coś takiego teraz urządzić. Fajna sprawa, tylko żeby mamuśka nie musiała się niczym martwić

    bluszczynka
  • kornela909 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 14 lutego 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie dokładnie co to zabawa baby shower? Byłyście już na takiej? Bo ja za jakiś czas się na taką wybieram, a nigdy wcześniej nie byłam i zastanawiam się, jak to będzie.

    kornela909
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 15 lutego 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może się komuś przyda:

    http://malywrednymis.pl/baby-shower-zorganizowac-czyli-polskie-bociankowe-cz-1/

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • Fortitudo Autorytet
    Postów: 267 169

    Wysłany: 28 lutego 2018, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zorganizowała siostra;-) to taka bezalkoholowa imprezka podobna do panieńskiego:-D było dużo pysznych smakołyków, bezalkoholowe drinki, zabawy z wiedzy o mnie i przyszłym dziecku, no i duuużo prezentów ;-) wszystko w gronie najbliższych kobietek;-)

    5djyflw14clkgpvi.png

    tb73qps6y7ksn8nj.png
  • Karpatia Koleżanka
    Postów: 45 40

    Wysłany: 13 października 2021, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Organizuje baby shower dla siostry ciotecznej z kilkoma dziewczyhnami z rodziny. Czy macie jakieś pomysł na prezent?

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 14 października 2021, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powiem tak .
    Może wlasnie coś dla niej i zafundować po porodzie fizjoterapeuty uroginekologicznego najlepiej i masaż. By zadbała o swoje ciało od razu bo późnej będzie mniej czasu na to.
    Ja odważyłam się po roku i żałuję że tak późno.
    Do tego może fryzjer ? By poczuła się piękna?
    A maluszkowi komplet ręczników do kąpieli + zabawka ? Dzieci tak szybko rosną że nawet nie zauważy a maluch już będzie się bawił zabawka ;) Można tez zastanowić się nad praktycznym mięciutkim kocykiem Minky. Kocyków nigdy nie za wiele ;)
    Spory wybor jest tutaj https://www.babymetka.pl/56-kocyki-minky

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2021, 13:13

  • MamaxFrania Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 23 listopada 2021, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siostra zorganizowała dla mnie baby shower. Przyznaję była to miła niespodzianka, bo nawet o tym nie pomyślałam. Przyszła cała najbliższa rodzina i przyjaciółki. Przyznaję, że siostra się postarała miałyśmy jakieś zabawy w stylu zmienianie pieluch na czas(niestety nie byłam najszybsza ), smakowanie słoiczków dla dzieci i odgadywanie smaków, a ogólnie to impreza z jedzeniem. Prezenty były miła formą dodatku, ponieważ znalazły się rzeczy do wyprawki dla dziecka, które kompletowałam. Jakby któraś szukała wyjątkowego wystroju dla siebie lub właśnie takiej wyprawki to dostałam prezent ze strony Smykołyki.pl. Teraz, gdy gdzieś idziemy na prezent dajemy te skarpetkowe babeczki, są ekstra.
    A baby shower polecam jako formę relaksu, zdjęcia tego stresu przedporodowego

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 19 września 2022, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w najbliższą sobotę organizuję przyjęcie w domu. Jeśli nie zapomnę (34tc) to zamieszczę fotki.
    Zamówiłam spersonalizowane pierniki i ciastka(takie mono porcje z cukierni) zrobię też desery w sloiczkach, dokupie jeszcze jakieś słodycze.
    Jeśli chodzi o słone, to przygotuje sałatkę z burakiem, tortille takie zawijane z warzywami, deski serow i przekąsek, kupię chipsy.A jeśli zglodniejemy bardziej to pewnie pójdziemy na pizze

    Jeśli chodzi o prezenty to moim zdaniem najlepiej sprawdzają sie ubrania. Jak takie wygodne kopertowe body:
    https://mybasic.pl/body-kopertowe-krotki-rekaw-dla-noworodka-p-ni03877.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2022, 12:04

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    - biżuteria,
    - bon na bieliznę (w ciąży wymiary się zmieniają, więc zdarza się, że tę bieliznę trzeba wymieniać częściej, poza tym zawsze jest miło kupić sobie koszulkę czy szlafrok),
    - bon do perfumerii, by wybrała sobie zapach, który się jej będzie kojarzył z tym wyjątkowym dla niej czasem (nie radzę samodzielnie kupować zapachów, bo tutaj w ciąży też bywa różnie),
    - talon na masaż - twarzy lub relaksacyjny, warto dopytać w konkretnym miejscu czy mają takie zabiegi stricte dla ciężarnych,
    - książki,
    - bon do sklepu typu eobuwie lub innego multibrandu, na wymarzone buty teraz czy na później.
    - zerknij sobie również do sklepu , w którym znajdziesz ceramikę Bolesławiecką: https://andyceramika.pl/
    Możesz wziać pod uwagę taki pamiątkowy kubeczek czy dzbanuszek.
    A10-D25.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2023, 07:43

  • tivil Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 stycznia, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli masz zdolności manualne, stwórz coś własnoręcznie. To może być haftowane serce, robione na drutach ciepłe skarpetki czy kolaż ze wspólnych zdjęć. Ręcznie robione prezenty zawsze mają szczególną wartość.
    Zarezerwuj weekendowy pobyt w pięknym spa lub romantycznym pensjonacie. To doskonały sposób na odłączenie się od codziennego zgiełku i wspólne cieszenie się chwilą.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ