X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Baby shower
Odpowiedz

Baby shower

Oceń ten wątek:
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam baby shower już jakiś czas temu, ale dopiero teraz się zebrałam, żeby wkleić zdjęcie. Przyjaciółki zrobiły mi wspaniały prezent - otóż razem wykonałyśmy takie papierowe pompony i zawiesiłyśmy na gałęzi pomalowanej na biało. Takie mam pomysłowe i zdolne dziewczyny :)

    akbg47.jpg

    Ostatecznie powstało coś na kształt oryginalnej karuzeli nad łóżko. Z bliska te cuda wyglądają tak:

    1z6wi9y.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2014, 21:28

    Modelka, Lanusia93, HANA lubią tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ślicznie to wyglada ;)

  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Ślicznie to wyglada ;)


    No, cały czas sobie patrzę na te pompony :) Jak jest okno otwarte, to się ruszają.

    Bardzo Wam polecam, dziewczyny, takie ostatnie "przyjęcie" przed porodem. Czułam się jak królowa, taka dopieszczona. Oprócz tej instalacji dostałam piękne prezenty, dziewczyny zrobiły mnóstwo pysznego jedzenia i w ogóle było wyjątkowo. Tak inaczej. No i bez chłopa ani alkoholu - niby nuda, ale raz w życiu można :)

    Miriam lubi tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • sheila Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest to też tzw. "pempkowe" chyba w zależnosci od regionu Polski. Godne polecenia, bo goscie powinni przynieść jakis upominek dla maluszka a przy wszystkich wydatkach moze to byc naprawde pomocne. Poza tym po narodzeniu maluszka kto ma siły na odwiedziny ?

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza wrote:
    No, cały czas sobie patrzę na te pompony :) Jak jest okno otwarte, to się ruszają.

    Bardzo Wam polecam, dziewczyny, takie ostatnie "przyjęcie" przed porodem. Czułam się jak królowa, taka dopieszczona. Oprócz tej instalacji dostałam piękne prezenty, dziewczyny zrobiły mnóstwo pysznego jedzenia i w ogóle było wyjątkowo. Tak inaczej. No i bez chłopa ani alkoholu - niby nuda, ale raz w życiu można :)

    Prawdę mówiąc miałam cichą nadzieję, że moje koleżanki, z którymi się znam po 20 lat przygotują mi coś takiego, ale chyba się nie zapowiada :(. Szkoda, miałam nadzieję, że wpadną na coś takiego, byłoby mi super miło. Sama mogłabym sobie zorganizować, ale co mam powiedzieć, przyjdźcie i coś przynieście? :P

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się, moje też na to nie wpadną;) Myślę, że nawet nie wiedzą, że takie coś jest i można zrobić;P No cóż, panieńskiego nie miałam(tzn miałam ale lipny) i baby-shower też nie będę mieć::P Za to mój synek będzie miał zawsze wystrzałowe urodzinki, już ja się postaram!

    ap1526 lubi tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja panieńskiego nie miałam na własne życzenie,nie miałam na to czasu,ani też wtedy ochoty,ale baby shower... Chcę :P!Zwłaszcza,że przy panieńskim moja świadkowa nie musiała się narobić ;).

  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sheila wrote:
    Jest to też tzw. "pempkowe" chyba w zależnosci od regionu Polski. Godne polecenia, bo goscie powinni przynieść jakis upominek dla maluszka a przy wszystkich wydatkach moze to byc naprawde pomocne. Poza tym po narodzeniu maluszka kto ma siły na odwiedziny ?

    Pępkowe to zupełnie co innego z tego ja kojarzę, bynajmniej w naszym regionie. Jak dziecko się urodzi, to przeważnie tatuś organizuje to pępkowe i opijają narodziny. Ja mojemu powiedziałam, że jeżeli chce coś takiego "robić" to dopóki ja będę w szpitalu i nie ma być śladu po tej imprezce!!! :) a baby shower, to cukierkowe przyjęcie, organizowane przez koleżanki - baloniki, babeczki, konkursy, prezenciki i miła atmosfera bezalkoholowa :) Bym chciała baby shower, ale żadna moja przyjaciółka nie miała, więc nie sądzę, aby ktoś zrobił mi coś takiego.

    Martynika lubi tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • ap1526 Autorytet
    Postów: 1127 1184

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 12:41

    km5shdge5h821nxg.png
    qb3ckqi1w8eq80rq.png
    j36rxzdv03noids4.png
  • e_v_e Ekspertka
    Postów: 209 313

    Wysłany: 26 maja 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na pewno bede robic:) przyjaciolka mi pomoze, zawsze to jest okazja, zeby sie spotkac i posmiac i nie trzeba mowic, zeby ktos cos przyniosl, jak ktos bedzei chcial, to przyniesie, a jak nie to nie:) Wg mnie jest to fajna okazja do spotkania i nie trzeba duzo wydawac jak sie wszystko zrobi samemu:)

    w57vhgqsvnsaad78.png
  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 19 września 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo chcę zrobić nie sądzicie, że to za późno? 31 tydz?

  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 22 września 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślałam, żebym to ja je zaprosiła - cos jak na urodziny - ja gotuję i robie oprawę a one przychodzę składaja zyczenia, spiewamy i ekscytujemy się rzeczami dla Adasia - te moje to nie wpadna na pomysł, bo u nas nie ma takiej mody, a ja bym chciała takie coś - zwłaszcza, że odeszłam jakiś czas temu na zwolnienie, to mogę sobie pozwolić

  • Ewelka II Przyjaciółka
    Postów: 104 106

    Wysłany: 10 listopada 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzejKej wrote:
    Sama bym raczej nie zorganizowała, chociazby dlatego, zeby nie wymuszac prezentow, bo wiadomo, ze na takiej imprezie kazdy daje cos dla dziecka ;) Ale skoro same chca to niech cos robia. Nawet sie dowiedzialam, ze kolezanka juz robi czapeczke na zime na drutach dla malenstwa mojego... Napewno bedzie milo :)

    Z jednej strony podobne mam odczucia z tym wymuszaniem prezentów, ale z drugiej, gdy organizujesz urodziny, bądź imieniny, to goście też z pustymi rękami nie przychodzą. Fajna sprawa ogólnie. Nawet samemu organizując. Muszę się zastanowić... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2014, 09:59

    p19ucsqvfdttwcoy.png
  • Matik2012 Przyjaciółka
    Postów: 98 82

    Wysłany: 23 listopada 2014, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super pomysł a podarowane prezentu to na prawdę sama przyjemność
    A jak ktoś nie chce przyjsc to nie przychodzi
    Bardzo bym chciała taka imprezę zrobic niestety mieszkam za granica a mam 3 znajome ale to takie dalekie wiec mi taka impreza sie nie uda a szkoda ale odbije sobie jak pojadę do polski z dzidzia ;) to zrobimy imprezę razem :)
    Miłej zabawy dziewczyny

    marzenia się spełnią
  • Kaj Autorytet
    Postów: 922 293

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 02:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie takie przyjecie to kolejna idiotyczna moda z zachodu jak halloween, walentynki czy inne tego typu. Sama sie w to nie bawie i bawic nie chce. Nie podazam za moda w takich kwestiach a wrecz jestem mocno przeciwna fali naplywowych swiat. Takie na sile wymuszanie prezentow jak dla mnie. Ja gosci bede przyjmowac standardowo po narodzinach, zeby zobaczyli pocieche. Impreza przed jest troche na wyrost.

    ukdy82c3jvhxu38m.png

    tb73k6nl2pyu28tq.png
  • Lollis Ekspertka
    Postów: 179 80

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po naszym Bociankowym i było fantastycznie <3
    Nikogo nie zmuszałam do prezentu, mała dostała w sumie kilka zabawek, pampersy i kocyk.
    Zrobiłam za to kilka fajnych atrakcji i napiekłam babeczek z różowym lukrem.
    Nakupiłam różowych cukierków, pianek i żelków.
    Zorganizowałam np. kapsułę czasu - z radami dla 18 letniej Lili.
    Każda z cioć zapisywała poradę dla dorosłej już mojej córki. Było przy ty dużo śmiechu :)
    Inną zabawą było dopasowanie cech charakteru moich i mojego męża, a później wybraniu kilku tych, które odziedziczy po nas nasza córka. Z tej zabawy dowiedziałam się między innymi, że jestem brudasem i śpiewam głośno w aucie :D

    Każdy ma inne poglądy na temat organizacji takich przyjęć, ale te akurat jest bardzo pozytywne i daje szansę na spotkanie się z rodziną i przyjaciółkami przed rozwiązaniem w większym gronie. Ja na przykład nie jestem zwolenniczką tabunu ludzi tuż po narodzinach dziecka i organizacji przyjęć tuż po jak np. słynne nasze Pępkowe.

    Lilianka <3 23 luty 2015 <3
    biochemiczna luty 2016

    j4nlb4j.png
  • aktyde85 Autorytet
    Postów: 1655 915

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lollis wrote:
    Ja jestem po naszym Bociankowym i było fantastycznie <3
    Nikogo nie zmuszałam do prezentu, mała dostała w sumie kilka zabawek, pampersy i kocyk.
    Zrobiłam za to kilka fajnych atrakcji i napiekłam babeczek z różowym lukrem.
    Nakupiłam różowych cukierków, pianek i żelków.
    Zorganizowałam np. kapsułę czasu - z radami dla 18 letniej Lili.
    Każda z cioć zapisywała poradę dla dorosłej już mojej córki. Było przy ty dużo śmiechu :)
    Inną zabawą było dopasowanie cech charakteru moich i mojego męża, a później wybraniu kilku tych, które odziedziczy po nas nasza córka. Z tej zabawy dowiedziałam się między innymi, że jestem brudasem i śpiewam głośno w aucie :D

    Każdy ma inne poglądy na temat organizacji takich przyjęć, ale te akurat jest bardzo pozytywne i daje szansę na spotkanie się z rodziną i przyjaciółkami przed rozwiązaniem w większym gronie. Ja na przykład nie jestem zwolenniczką tabunu ludzi tuż po narodzinach dziecka i organizacji przyjęć tuż po jak np. słynne nasze Pępkowe.
    Bardzo fajne zabawy!

    f2w33e3kzy7745ry.png
    Karolinka <3
    l22np07wclwsxogu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam w zeszly week. Organizowaly przyjaciolki. Kiedys sie nim zwierzylam ze nie chce zeby zaraz po uro wszyscy zwalali sie nam do domu...a u nas w rodzinie i sasiedztwie tak to wlasnie wyglada ze ktos przyjezdza ze szpitala i najlepiej tego samego dnia juz ktos wpada....
    Ja przynajmniej tydzien,dwa chce miec spokoj po urodzinach. Oczywiscie najblizszej rodziny nie wyrzuce za drzwi ale tez nim powiem zeby dali nam chwilke odetchnac i nacieszyc sie w spokoju malenstwem. U nas jest zwyczaj nowiecki ze ponarodzinach wlasnie goscie przychodza przewaznie z. pampersami i jakims ubrankiem w odwiedziny.
    Ale no wlasnie kiedys powiedzialam przyjaciolka ze podoba mi sie zagraniczny zwyczaj baby shower i calkiem juz zapomnialam o tym ze.nim to powiedzialam a one taka fajna niespodzianke zorganizowaly u jednej z nich w domu wiec totalnie niczego sie.nie spodziewalam. :)
    Bylo jednym slowem....rozowo :) Wszystko rozowe baloniki,babeczki. Dostalam sukieneczki dla malej , i inne przydatne drobiazgi. Ale przedewszystkim moglam spedzic fajnie ten ostatni dany mi eoulny czas w moim ulubionym towarzystwie :D

  • olutka89 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W gronie moich znajomych odbędzie się już 3 bociankowe. Tym razem moje.;) To na prawdę świetna imprezka i okazja do spotkania.;)
    U nas wygląda to tak, że przyszła mama zostaje zaproszona przez resztę do jednej z nas lub przychodzimy do niej z pełnym prowiantem, jednorazowymi naczyniami, tak by nic nie musiała organizować ani przygotowywać. Są prezenty, kobiece ploteczki. Nasze chłopy mają wtedy wychodne i okazję na męski wieczór. ;) Wszyscy są zadowoleni;) To już się staję taką naszą małą tradycją. Ja swoją imprezkę będę miała w 35 tc.

  • pannaaga Przyjaciółka
    Postów: 95 26

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie fajna tradycja :D Moje przyjaciołki tez mi zrobiły niespodziankę :) i dla dwóch też organizowałyśmy :) jest okazja żeby się spotkać i pogadać, bo po porodzie to już ciężko przez najbliższe miesiące spotkać się w takim gronie :)

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ